Telk motomatkaks


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Pagan, ühekordse telgiga ma küll ei riskiks. Soojaga on suht savi, aga külma ilmaga tekib julm kondens, mis teeb kogu elamise niiskeks. Cobra kohta aga üks vahe Ferrinoga - sel ripub sisetelk juba statsionaaris välistelgi küljes ja üles paned selle ühe korraga. Piisab vaid vardad ühendada. Seega ei saa sisetelk märjaks ka vihmaga paigaldades, ega ka vihmaga kokku pannes. Ja tegevus on väga kiire. Ning ruum pasaste saabaste ja seljakoti jaoks asub väljaspool sisetelki, st ei pea koos märgade roobadega ühes telgis ööbima.
Aga tõde on see, et kui tahad normaalset telki, tuleb valik siiski ise teha - igaüks kiidab ikka enda oma, kusjuures selles on ka loogika - validki ju enda soovide ja enda eesmärkide järgi. Ja kui ruumi on, on suurem telk ikkagi mugavam - nt Ferrino 3-inimese kuppel on ülimugav kahekesi püherdamiseks ja olen sedagi vedanud nii kõrgele mäele (kus torm ta muidugi vastu maad vajutas, aga ära ei lõhkunud) kui ka mootorrattamatkale kahekesigi minnes. Aga optimaalne miinimum on mu arust siiski cobra või lightenti tüüpi tunneltelk.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”