Cossie ''Mildly Modified Bandit''

Kasutaja avatar

Teema algataja
cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Cossie ''Mildly Modified Bandit''

Lugemata postitus Postitas cossie »

Sai nädalavahetusel rutjal ''ametlikul streetracel'' masinat testimas käidud. Sai infot kogutud ja väikseid seadistusi tehtud, loodame et need aitavad smashil paremini esineda :D
Rada oli vastupidine võrreldes smashiga ja üsna halvas seisus (vb ainult stardikoht, hiljem polnud aega jälgida) Tagaratta pidamisega oli kohati probleeme, isegi eelnevalt soojendades. Maanteel pole seda veel selle rehviga juhtunud, et ringi veaks. Ühesõnaga kiige pikkuse ja rehvi kombo on hetkel optimaalne. Sai ka boosti keeratud vastavalt kiige pikkusele, nii et kolmandaga nina eriti enam tõusta ei tahaks (0.9 bar).
Siin pole veel jutuks tulnud, aga sai külge aretatud ka vaesemehe quickshifter :D Töötab asi nii et vasakul, kus on täistule vilgutamise nupp (PASS) on nüüd selle alla läbi relee ühendatud killswitch. Niiet kui seda puutuda siis katkestab süüte, eelnevalt jalaga pinge käiguhoovale peale ja siis korra sõrmega lülitit puutuda: Põmm ja uus käik sees, ilma gaasi maha laskmata. Seda saaks muidugi edasi arendada, aga ajab asja ära, niikuinii on plaanis kunagi päris asi vahele osta.
Pilt

Üritusel oli kokku ca 7 ratast, mina jäin teiseks. Selle kuradi ninja vastu ikka ei saanud, läks stardist oluliselt kiiremini minema. Aga ma ei solvu, tal oli umbes 25 cm pikendused, kiirendusrehv, päris quickshifter, ca 50kg kergem, väidetavalt 154kw tagarattast....... Mul on lihtsalt hunnik rauda puhuriga :mrgreen: Ühes sõidus kui tal start ei õnnestunud väga hästi, siis läksime raja teise poole täpselt kõrvuti lõpuni....
Pilt
Pilt



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”