Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:
Spoiler

Vaatsin, et tänases Postimehes on suur pealkiri "Simson: hull olukord liikluses nõuab kriisikoosolekut" https://goo.gl/jpB8hB

Ja siis sealt üks tähelepanuväärne lõik:
"Komisjonis välja toodud info kohaselt avastati käesoleva aasta viie kuu jooksul liiklusalaseid väärtegusid 31 470. Eelmise aasta sama ajaga avastati liiklusalaseid väärtegusid 39 880 ehk avastamine vähenes 21 protsenti, tõi Simson esile."

Ma ei tea, kuidas teid aga mind lõi igatahes pahviks: mulle tundus, et uudis on postitiivne kuna liiklusaalaste kuritegude hulk vähenes tervelt 21%. Aga ministri sõnavõtust selgub, et hoolimata näitajatest on nende hulk on hoopis kasvanud. WTF? Mingi uut moodi hiromantia või? Ma olen üsna kindel, et järgmisena kuuleme me riigijuhtide suust, et oleme totaalses kriisis ja sellest on vaid üks väljapääs: nulltolerants, drakoonilised ja silmipimestavad trahvid ning avalikud hukkamised (ok, see viimane on kunstiline liialdus).

Kuidas võtta, asja sisulisemaks analüüsiks peaks rohkem datat olema. Minu meelest pole keegi korrektsemalt sõitma hakanud (pigem vastupidi) ja järelvalve on võrreldes mõne aasta tagusega sisuliselt olematuks muutunud.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”