Milline on parimate kaartidega GPS?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Käisin ja orienteerusin nädadalavahetusel natuke. Ja selle käigus avastasin, et mitte kõik GPs'id ja kaardid pole võrdsed (üllatus, eksole). Sellest tulenevalt otsisn välja kolm teed, mida ei tundunud enamustel GPS-kaartidel leiduvat. Kirjuta allpool, milline GPS või mobiiliäpps sul on ja kas antud koordinaatidega teed sinu kaardil ka olemas on, kui sul on mitu kaarti siis täpsuta plaun ka kaart.

  1. https://goo.gl/maps/HVD27VW7hq92 59.101831, 25.427198
  2. https://goo.gl/maps/jUTWjSjPWRu 59.173421, 25.388313
  3. https://goo.gl/maps/Q2xEtcG9dMz 59.140236, 25.463099


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Sellised väiksed rajad võiks olla olemas ainult "topo" kaartidel. Eesti kohta on olemas topo ainult Regiol (garminile).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas randel »

Macintosh kirjutas:

Käisin ja orienteerusin nädadalavahetusel natuke. Ja selle käigus avastasin, et mitte kõik GPs'id ja kaardid pole võrdsed (üllatus, eksole). Sellest tulenevalt otsisn välja kaks teed, mida ei tundunud enamustel GPS-kaartidel leiduvat. Kirjuta allpool, milline GPS või mobiiliäpps sul on ja kas antud koordinaatidega teed sinu kaardil ka olemas on, kui sul on mitu kaarti siis täpsuta plaun ka kaart.

  1. https://goo.gl/maps/HVD27VW7hq92 59.101831, 25.427198
  2. https://goo.gl/maps/jUTWjSjPWRu 59.101831, 25.427198
  3. https://goo.gl/maps/Q2xEtcG9dMz 59.140236, 25.463099

Vaatasin telefonist, Osmand ei leidnud teed kummaski punktis (1. ja 3., 1. ja 2. on samade koordinaatidega Sul), aga Locus Mapil oli mingi kitserada olemas mõlemal juhul. Locust pole ma ise praktikas kasutanud, aga see on suhteliselt laialt levinud ADVRiderist pärit info põhjal.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma ise vaatsin OSMANDist ja tunne oli selline, et WTF? Eriti arvestades, et Google on need rajad ära kaardistanud. Ilvese nimeline mees kellega ma enamus aega koos orienteerusin kasutas oma GPS'is mingit kaarti, kus need rajad olemas olid (minu OSMAND'is mitte), sellest tulenevalt tekkis mul ka küsimus, et millises GPS'ides ja äppides need olemas on.
Täna peaksid need leitavad olema ka OSMANDIS't - lisasin nad sinna. Kui vaadata Maaameti baaskaarti siis seal on kõik need rajad olemas. Kuni 2009 aastani võttis Openstreetmap kaardiandmeid Maaameti serveritest automaatselt aga täna enam millegipärast mitte.

Parandasin koordinaadid esimeses postis õigeks.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Olavi, ma tean mida sa tunned. Mul on koguaeg telefonist väikesed teed puudu ja eriti valustalt annabki see tunda just moto-orienteerumise etappidel. Olen samuti otsinud lahendust/aluskaarti, mis oleks Eesti kontekstis parim. Midagi super head ei ole leidnud.
Maa-ameti topo kaart on asjalik alternatiiv, kuid kibe tõsiasi on see, et tegelikult enamustes metsades ei ole piisavalt levi ning neid WMS topokaarte ei õnnestu teel olles telefoni laadida. Sama kehtib ka Google Mapsi "Satellite view" kohta, mida ei õnnestu alati mobiilse interneti puudumisel telefoni laadida.

Tegin sinu antud esimese punktiga kiire testi oma telefonis olnud rakenduste ning aluskaartidega. Alustades Google ja Here Mapsist, mis mõlemad tasuta ning laialt levinud. Kõrvale võtsin veel tasulised OsmAnd Unlimited ning Locus Map Pro. Tulemused alljärgnevad.

Google Maps. Tavakaart ja satelliidipilt.

Google Maps
Google Maps

Here Maps. Võimaldab Offline vektor kaartide kasutamist. Kohati Here Maps üllatab oma vektor kaardi detailsuse osas. Miinuseks on see, et Here Mapsis ei saa teid "kontrastsemaks keerata". Heledad teed heledal tausta. Night view puhul saab keerata tausta mustaks, kuid teed jäävad halliks. Kontrastsus on madal ja päikesevalguses mootorrata lenksult on kaarti raske jälgida.

Here Maps
Here Maps

OsmAnd. Vasakult paremale aluskaardina offline vektor kaart (Touring view, teed peaksid olema kontrastsemad) -> Offline vektor kaart (tava vaade) -> OsmAnd (online tiles) ehk info tuleb üle andmeside.

OsmAnd
OsmAnd

OsmAndi puhul on võimalik vektor kaartidele peale panna "Overlay map". Täiendava kaardikihina pakub OsmAnd välja, et saab kasutada Microsoft Earth satelliitpilte. Olen seda varianti kasutanud alternatiivina, kui vektor kaart teed ei näita ning kui mobiililevi peaks natukenegi olema, siis olen üle interneti lisaks tõmmanud täiendava ortofoto kaardikihi.
Pildid vasakult paremale: OsmAnd offline vektor kaart -> vektor kaart + Microsoft Earth pool läbipaistvana -> vektor kaart + Microsoft Earth täielikult katmas vektor kaarti.

OsmAnd koos täiendava kaardikihiga
OsmAnd koos täiendava kaardikihiga

Locus Map Pro. Locus võimaldab kasutada enda offline vektor kaarti, tõmmata online OSM kaart ning kasutada ka Maa-ameti WMS kaarditeenust koos omakorda erinevate WMS infokihtidega.

Locus Map Pro
Locus Map Pro

Waze. Waze leiab koordinaatide järgi asukoha üles. Isegi lähedal asuvad järved on kaardil peal. Ülejäänu ümberringi on kõik valge.

Waze
Waze

Regio Eesti teed. Regio äpp ei toeta koordinaatide järgi otsimist. Otsisin lähima küla järgi asukoha kaardilt ning kaardil iseenesest esimesse punkti viiv tee on olemas. Vasakul pildil Regio tava kaart ning paremal hübriid ehk tava + ortifoto.

Regio Eesti teed
Regio Eesti teed

Sygic.

Sygic
Sygic

maps.me

maps.me
maps.me
Viimati muutis oojamaa, 09 Juul 2018, 21:05, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Ain »

Macintosh kirjutas:

Käisin ja orienteerusin nädadalavahetusel natuke. Ja selle käigus avastasin, et mitte kõik GPs'id ja kaardid pole võrdsed (üllatus, eksole). Sellest tulenevalt otsisn välja kolm teed, mida ei tundunud enamustel GPS-kaartidel leiduvat. Kirjuta allpool, milline GPS või mobiiliäpps sul on ja kas antud koordinaatidega teed sinu kaardil ka olemas on, kui sul on mitu kaarti siis täpsuta plaun ka kaart.

  1. https://goo.gl/maps/HVD27VW7hq92 59.101831, 25.427198
  2. https://goo.gl/maps/jUTWjSjPWRu 59.173421, 25.388313
  3. https://goo.gl/maps/Q2xEtcG9dMz 59.140236, 25.463099

Hei!
Garmin Zümo660 ja EoMap Eesti teejuht 2010 2.7 ja kõik 3 on ilusti olemas. Vaatasin arvutist Basecampist kus sama kaart sees.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Regio Eesti teed on ilmselge võitja siin, kui see õigesse (loe garmin) seadmesse panna.
Käisin just enda kaarti garminis uuendamas, proovin ka õhtul pildid teha.

Eomap oli parem seniks, kuniks oli Kraut, kes selle heaks tegi :(

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Garminile peaks saama ka aerofotode näitamise selgeks õpetada - kas siis nende enda BirdsEye teenuse kaudu, või siis sedasi: http://whiter.brinkster.net/en/JNX.shtml .

Kasutaja avatar

Tiitl
Postitusi: 43
Liitunud: 09 Mai 2010, 23:02
Tsikkel: Yamaha GTS 1000
Asukoht: Kuusalu metsas
Tänatud: 6 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Tiitl »

Üldjuhul piirdusin paberkaardiga, natuke piilusin Topot telefonist. Sõbrad kes ATV-dega künnavad kasutavad Regio põhiseid kaarte. Nemad käivad palju sügavamal.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas isakene »

Eomapis kõik olemas.

Hetkel Eomap'i veel millegi vastu vahetama ei kipu. Vaid mõni üksik rada või uus teejupike on ette juhtunud, mida seal olemas ei ole.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Jah, väga hea teema, äkki saab ka lõpuks selgeks, mis see parima inhvo ja vaatega kaart kitseradadest siis ikkagi on. Enda metsapeletisel ka juba ammu Garmini jalg installitud, aga kärakat ennast pole ikka veel külge mõtet panna, kuna pädevat kaarti pole. Ainult nii palju selle kohta siit-sealt kuulnud ja uurinud, et mulle sinna sobiv Regio Topo kaart pole tegelikult motomehele parim, kuna seal liiga palju igasugu, üldjuhul mittevajalikku, inhvomüra...ning siis liigub ringi mingi üsna kiidetud,kuid pisut salapärane Krauti kaardi versioon, aga see tundub just kui mingi "siseringi" värk olema, sest kui paarilt orienteerujalt uurinud, kuidas seda saada, on teema kuidagi maha vaibunud või suunda muutnud :mrgreen:
Ja siis polegi muud saanud, kui joonlauaga paberkaarti mõõta, sel ajal kui teised ammu sõidavad juba...no viimasel (retro)üritusel vähemalt läks selline kiviaegne lähenemine küll pisut rohkem teemasse kui muidu. Aga jah, tahaks vähemalt proovida, sest ilmselt oleks niisamagi lahedam vinti anda, kui silmad ja meeled rohkem tee, kui hodomeetri jälgimisega ametis oleks...

PS! Suur tänu Ojamaale väga põhjaliku ülevaate eest. Sealt tunduvad just need Regio vaated oma silmile parimad olevat...aga kuna need (vist?) telefoni äpist, siis tänaks juba ka ette Piipzu, kui see nüüd sama asja Garminist nähtuna demoda viitsiks!? :bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas morse »

Mulle tundub, et EOMAPi Eesti Teejuht 2009.1.3 Garminile on täitsa pädev sellistel võsateedel navigeerimiseks.
(Rääkimata sellest, et 15 aastat vana Zumo 550 KILLIB! tsiklilenksul kõikvõimalikud mobiiliäpid ja ülekuumenevad nutifonid - nimelt olen vahepeal teinud katsesõidud veekindla telefoni ja RAM mountiga - aga selle jaoks on meil üks teine teema avatud, kuhu mõnel vihmasel päeval sissekande teen).

Igaljuhul, minu tulemused Maci päringule:

garmin_1.JPG
garmin_2.JPG
garmin-3.JPG
Viimati muutis morse, 10 Juul 2018, 09:54, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

morse kirjutas:

EDIT: Tõestus, et failid on Windowsis õiget pidi (miks nad foorumisse külili ilmuvad?):

Windowsis on nad endiselt külili, midagi pole muutnud. Windows on nii "tark", et märgates külili pilti keerab selle vaatamiseks püsti. Tehniliselt võttes on pilt jätkuvalt külili.
(ei tea, kas see eelkirjutatu meikis ikka mingit senssi)

Täiendatud: söögu mind susi, kui ma millestki aru saan! Pildid ongi päriselt püsti ja mitte külili. Tundub jutkui foorum "keeraks" neid külili. Või on Chrome ka nii "tark", et keerab ise pildid otseks?

Veelkord täiendatud: minu esimene ja teine oletus olid õiged. Nii Chrome, kui ka Windows on "targad" ja keeravad pildi otseks. Aga Photoshop oma "lolluses" seda ei tee. Kollegiumumi lõplik otsus: pildid on jätkuvalt külili, väitku teie silmad mida iganes. :-)

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tahvelarvutiga pildistamine on üldse seadusega karistatav :P

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kui keegi soovib Maa-ameti kaarte telefonis (või mõnes muus seadmes) offline režiimis kasutada, siis 4x4 foorumis on olemas õpetus kuidas seda teha kasutades Orux Maps'i.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas:

Kui keegi soovib Maa-ameti kaarte telefonis (või mõnes muus seadmes) offline režiimis kasutada, siis 4x4 foorumis on olemas õpetus kuidas seda teha kasutades Orux Maps'i.

Ära sa linki küll jaga, siis leiab liiga lihstalt üles, las kõik foorumalsed lähevad ja otsivad ise. Saavadki targemaks. (togi)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas morse »

Macintosh kirjutas:
morse kirjutas:

EDIT: Tõestus, et failid on Windowsis õiget pidi (miks nad foorumisse külili ilmuvad?):

Veelkord täiendatud: minu esimene ja teine oletus olid õiged. Nii Chrome, kui ka Windows on "targad" ja keeravad pildi otseks. Aga Photoshop oma lolluses seda ei tee. Kollegiumumi lõplik otsus: pildid on jätkuvalt külili, väitku teie silmad mida iganes. :-)

Kusjuures telefon näitas mu postituses neid pilte õigesti. Igaljuhul tänan cropi eest. Ma kustututan nüüd oma viltused pildid ära.

Piipz kirjutas:

Tahvelarvutiga pildistamine on üldse seadusega karistatav :P

Teadsin, et sellest mingi jama tuleb, kui esimese ettejuhtuva seadme haarasin, et pilti teha. :mrgreen:


reimps

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Piipz kirjutas:

Tahvelarvutiga pildistamine on üldse seadusega karistatav :P

Ei koti, mul alternatiiviks see :)

108b.gif.jpg
108b.gif.jpg (21.94 KiB) Vaadatud 7185 korda
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mis sa sellega teed, viskad kedagi ja siis visandad hoopis pliiatsiga midagi valmis?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas:
Maaks kirjutas:

Kui keegi soovib Maa-ameti kaarte telefonis (või mõnes muus seadmes) offline režiimis kasutada, siis 4x4 foorumis on olemas õpetus kuidas seda teha kasutades Orux Maps'i.

Ära sa linki küll jaga, siis leiab liiga lihstalt üles, las kõik foorumalsed lähevad ja otsivad ise. Saavadki targemaks. (togi)

Omastarust panin lingi ja mulle ta seda ka näitab, aga spellin siis pikalt välja :roll:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=52&t=56304
Õpetus on teema 2. lehel, aga esimesel lehel oleva info võiks kah silmadega üle lasta.

----------------------------------------- Toimetaja märkus.

Link juhendile otse on siin:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=52& ... 15#p362105

Viimati muutis Macintosh, 10 Juul 2018, 14:14, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisasin otseviite
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas piiks »

reimps kirjutas:
Piipz kirjutas:

Tahvelarvutiga pildistamine on üldse seadusega karistatav :P

Ei koti, mul alternatiiviks see :)
108b.gif.jpg

Sul on terve telefon külili ju :P

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Black »

See on landscape asendis, et oleks parem gepsu jälgida (miskipärast paljud arvavad, et ka nutikas on gepsu jälgimiseks targem just külili panna).


reimps

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas reimps »

piiks kirjutas:

Sul on terve telefon külili ju :P

Raiskasin eraldi 6 sekundit, et pilt külili keerata. #firefoxmasterrace

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vaatasin oma GPSi ka üle, minu iGO Primo HERE 2017 aasta kaartidel on olemas vaid esimene tee (enam-vähem), kõik ülejäänud on lihtsalt valge ala.

IMG_20180710_222338_HDR.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Riff »

Minu iGO primo 9.6.7 näitab sellist tulemust;

Manused
Screenshot_2018-07-10-23-16-00.png
Screenshot_2018-07-10-23-18-10.png
Screenshot_2018-07-10-23-19-10.png

Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Riff »

Natuke suurem ala viimasest punktist.

Manused
Screenshot_2018-07-10-23-33-07.png
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Riff kirjutas:

Minu iGO primo 9.6.7 näitab sellist tulemust;

Väga huvitav. Aga mis kaart täpsemalt on? Aasta ja tootja?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Riff »

Näitab, et 2011 aasta Regio kaart (Estonia 2011.03)

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Riff kirjutas:

Näitab, et 2011 aasta Regio kaart (Estonia 2011.03)

Kindel et Regio! Regio kasutab mäletamistmööda versioonide tähistusel formaati 1.10...2.2 jne, EOMap aga aastat ja numbrit.
"REGIO Eesti teed v2.01 NT" vs "Eesti Teejuht 2014.1"

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Milline on parimate kaartidega GPS?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Riff kirjutas:

Näitab, et 2011 aasta Regio kaart (Estonia 2011.03)

Vot selle peale ma ei tulnudki. Üldisest (HERE/TomTom) kaardisetist eraldi on ju veel üksikute riikide kaardipakid muudest allikatest. Regio käest on natuke uuem kaart ka olemas: Estonia Regio 2014.12 (150212). Vaatan õhtul järgi, mis see näitab.

Maaks kirjutas:

Kindel et Regio! Regio kasutab mäletamistmööda versioonide tähistusel formaati 1.10...2.2 jne..

Mulle tundub, et iGO kaartidel on numeratsioon ühtlustatud sõltumata tootjast, sest nii TomTom, kui ka Here kasutavad täpselt samasugust süsteemi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”