CB600FS 04a Käivitub raskelt

Kasutaja avatar

Teema algataja
oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: CB600FS 04a Käivitub raskelt

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

diugu kirjutas:

Kas oled oma murele lahenduse leidnud?

Mul tekkinud sarnane mure kuid sooja mootoriga (ratas 2001a.)- külmalt läheb kohe käima kuid sõidust tulles ning mõni minut hiljem käivitades ei taha see kuidagi õnnestuda- soovitusi?

Minu probleem on laadimises ning kui aku on tühjemapoolne, siis tõmbab külmalt toorega, "täis", küünlad märjaks. Ja siis saab omajagu lustida, et juba piisavalt tühja akuga mootorit piisavalt ringi ajada kuni käima läheb. "Tooreklapp" ise on ka võrdlemisi ebaselge rakendumisega. Kui täiesti põhja tõmban, siis on rakendunud 100% kui natukene tagasi lasen, siis on umbes 40% ja kui veel natukene tagasi tõmban, siis on umbes 90%. Mu ratas käivitub korralikult laetud akuga võrdlemisi hästi. Pole veel pingeregu vahetada jõudnud.. Mängin pisut loteriid.. Ehk ei jää teepeale. Siiani olen igaks-juhuks enda käivitusabi akupanga kaasa võtnud kui kusagile sõitu lähen ja laen akut korra nädalas ise üle. Pikemate otsetega on laadimine hetkel veel piisav.

Proovi esialgu toda video soovitust: https://www.youtube.com/watch?v=Tx9fb1Ytz8k
Tolle asjatundja vokaal on pisut tüütu tämbriga, aga know-how on tasemel!



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”