Rajale sõitma

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Macintosh kirjutas:
AnTyx kirjutas:

Käisin ka kohal.

Muljeid, mõtteid, arvamusi?

Üldiselt väga hea üritus. Organisatoorselt paar mõtet:

1) Korraldajate poolt võiks olla vähemalt vesi kohapeal. Sai küll kohvikust osta, aga ikkagi ebamugav oli käia. Ma arvan, et kui 60 euri asemel oleks 70, aga lõuna/vesi/kohv hinna sees, siis inimesed oleksid ikka rahul. Saab säästa karikate arvelt - ei kujuta ette, kuidas kohvrita baigimehed need karikad koju viisid. :D
2) Ideaalne üritus kuhu tuua drooni ja lennult teha pilte-videot ka. Korraldajate poolt oli vähemalt üks noormees pika toruga kohapeal, vaatame kas ja millal pildid tulevad.
3) Mainisin Markole ka - võiks nalja pärast ka chopperite klassi teha. :D

Kardirada on küll lühike (mina näiteks ei pidanud seal üldse käike vahetama, aga mul on ongi nö cheater bike, esimene lõpeb 119ga), aga õpetab just tehnilist poolt hästi. Ei lase liiga ülbeks minna. Samas ruumi kõigile enam-vähem jagus. Mõtlesin kunagi Põltsamaa kardirajal käies, kas seal oleks hea tsikliga sõita, ja vist siiski mitte.

Marko võttis rahulikult, rõhutas põhitõdesid, ei käinud kellelgi pinda - pmst lasi igaühel oma sõitu sõita. Mina sinna läksin just nö väljaelamise eesmärgil, ei kavatse rinkahulluks hakata, niiet oli täpselt see, mida soovisin. Sõitjad olid kõik väga hea suhtumisega (endast kiiremate ja endast aeglasemate suhtes). Niiet kindlasti soovitan.

EDIT: Kellel on pilte punasest Fazerist eriti kõrge esiklaasiga, nr 12, andke teada! :D



SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”