Rajale sõitma


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Muljed on väga head. Panin ennast kirja ka eraldi Marko koolitusele. Sain võrreldes eelmise korraga aja paremaks.

Vee ja söögi osas, ma võtan alati endaga 3 x 1,5 l vett kaasa ilma mullita. Lisaks siis mingi shokolaad. Söömisega on nii, et ma võtsin prae aga sõin vaid ühe vinku ära ja seegi tundus suht palju, sest tempo oli ikkagi taga. :)

Üritus kestis hommikul kella 09.00-18.00 koju jõudsin 21.00 aga sellel muud põhjused.

Ma tahtsin drooni kaasa võtta aga minu droon paneb segast peale Hispaanias käiku... On vaja enne selgeks saada mis tal peale ülelendu ajud krussi keeras.

Üleüldse oli selline mõnus üritus. Kohal oli rahvast palju rahvast. Aegu näete siin: https://speedhive.mylaps.com/Events/1556357

Mulle meeldis, see, et seltskond oli väga ladna. Üleolevust ei olnud. Sai suhelda kogenud meestega ja nende rattaid uurida.

Soovitus siiski tulla rajapäevale käruga või kellegiga käru või auto koht kokku leppida siis on ruumi karika jaoks. Karikas ja autasustamine on selline väike boonus :) siis kääb ka midagi meelde.

Igaljuhul pöidlad püsti, et keegi viitsib sellist asja üldse vedada, lisaks veel on kohal ikka Eesti üks parimaid tegelasi kes soovitusi jagab.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”