Harige mind pisut: Garmin Zumo


morse
Postitusi: 441
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: Jawa 634, DR Big, KTM LC4 ADV
Tänanud: 35 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas morse » 10 Juul 2018, 23:32

urmas66 kirjutas:Käisin paar päeva tagasi ostmas järjekordet uut Garmini seadet ühte töö autosse ja jäin müüjaga lobisema. Jutuks oli Garmini seadmete töökindlus ja GPS navgaatori ,kui seadme üldine tulevik. olime ühel meelel,et vajalik on ta veel spetsiifilisele kasutajale,nagu veokijuhid ja vähesel määral ka tsiklid. Tsikli seadmete müük olevat neil languses. Müüja igaljuhul mainis,et viimasel aastatel on seadmetega ikka järjest rohkem probleeme ehk praak tooteid,segi aetud pakendeid(pakendis on vale seade sees) jne on lubamatult palju. Samas garantii müüja sõnul päriselt toimib ja minul isiklikult pole ühegi seadmega probleeme olnud. Moto navi muidugi ühtegi pole,aga on muid seadmeid 5-6 erinevat kasutusel ja kokku vist mingi 15 ühikut.
Kui otseselt teemasse mida Mac küsis,siis toimimine on neil kõigil sama,hinnaerinevus tekib navigeerimiseks mittevajalikest lisadest(va topokaardi tugi) ehk odavaim navigeerib tavakasutaja käes tavakaartidega sama hästi,kui kalleim mudel.
Vanad mudelid (550, 660 jmt) on nii töökindlad, et neil ei saagi müük väga hästi minna :bsmile:

Minu oma on päriselt ka varsti mingi 15a toimetanud. Sel aastal on digitizer vahepeal segast peksma hakanud - aga seda saab remontida. Satun järgmine nädal Hong Kongi, katsun sealt paar digitizerit osta. Seal 6.20 EURi tükk: https://www.ebay.de/itm/220865679007

Veekindlusega pole tõesti probleeme olnud. Reso on kehv ja prose on aeglane aga tegu on siiski uunikumiga.

Muidu olen nõus küll, et eks ta spets seadmeks muutub (tsikkel, rekka, purjekas jne). Isegi sõiduauto sisseehitatud navi ei ole paljudes olukordades enam parem kui mingi Google maps, Waze vmt.


Mine “Sõidu- ja lisavarustus”