Harige mind pisut: Garmin Zumo


morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas morse »

Piipz kirjutas:

Koos laadimisega ei ole aga Etrexi patakad kestavad kaua ning paar lisapatakat taskusse ei ole mul mingit probleemi panna kunagi olnud.
Mul Etrex 30 juba päris mitu aastat olnud, enne seda oli ka mingi vanem Etrex. Järgmine saab ka ilmselt Etrex olema, nii ära harjunud juba.
Lisaks on käsigepsud oluliselt tundlikumad, kui ükskõik millised teised.
Ekraan on jah väike, kuid päikese käes hästi loetav. Ning ma ei vahi kunagi kaarti, vaid suunda ja järgmise pöörde vahemaad. Ehk siis see kaardi uurimine ei teeks mind targemaks, kui ma niikuinii võõras kohas sõidan.
Miinuseks ehk see, et on üsnagi aeglane, kuid minu jaoks plussid kaaluvad üle.

Kui kaua patakad kestavad?
Ma näiteks vahin just kaarti ja väikseid radasid, et otsustada, kuhu järgmisena keerata - Etrex jääks selles osas tsipa väikseks.

Zumo 550 on ka aeglane - saab hakkama.

Spets aluse eelis, mida võibolla muidu ei oska tahta, on see, et kui keerad tsiklil süüte välja, lülitub GPS 15 sekundi pärast välja (eeldusel, et sa ei vajuta ekraanil nuppu, et jätka tööd akult). Veel parem on see, et geps võtab pildi ette niipea kui uuesti ratta käima paned.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”