Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 969
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 72 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kalapea » 12 Juul 2018, 22:42

will111 kirjutas:Just, ja seda tulekski teha. Panna seinale ning samuti tuleb sellised kontrollimised teha ära enne kui rahad makstud ja inimene juba rajale lubatud. Samuti oleks tegelikult inimlikult mõistlik lasta see üks õhtu selle 1 detsibellise üleolekuga ilmselt oma sõidud ära teha ning lihtsalt anda teada, et järgmisel korral pead omal midagi muutma.

Ühtlasi, auto24 võiks tegeleda oma tegemata jäetud töödega! ma olen täiesti veendunud, et raha tuleb neil hästi ja ei saa olla küll mingit head vabandust miks ei ehitata neid projektis ette nähtud müratõkkeid nõuetekohaselt välja. See oleks ju tegelikult korrektne lahendus probleemile.
Kujutad ette seda järjekorda ja ajakulu mis kulub selleks, et kella viiest terve hunnik rattaid enne kassasse lubamist ära peenestada.
Kui tekib kahtlus, et ratas on üle normi, kontrollitakse seda pit lane´il või kutsutakse lipuga maha ja mõõdetakse siis.

Kui on üle pole midagi teha, lööd käbid sumpsi või lähed sinna kus tulid. Mul on peale müravetot killerid kaasas, et selliseid ebameeldivusi vältida.


PiltPilt

Mine “Vaba teema”