Kuuma ilma sõiduriietus

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kuuma ilma sõiduriietus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Melx kirjutas:

Kui sa Eesti oludes sõidad 42c kuumuses umbse riietusega on maailmas palju suuremad probleemid kui kuuma rabandus.
See oli kerge parafraasina läbi lillede ja muu ilusa, ei midagi isiklikku. No, et pole õiget talve või on kõik teed lahti lükkamatta liigsest lumest, suvi on jahe ja vihmane või on liiga palav ja kuumarabanduses on ratturid teeääres lapakil nagu kärbsed mööda visiiri.
Raske on :mrgreen:.

See ei olnud eestis,mul juhtus see +42 olukord 2011 Itaalias. Kuni +30 on mulle igati ok,praegu ma veel lausa naudin seda sooja ja täna tundub nagu suts jahe isegi :D .Tõenäoliselt aitab ka see,et nii tööl kui kodus on konditsioneer ja kuumus ei väsita ära.
Samas eile oli uudistes mainitud,et päris suur hulk inimesi sai päikesepiste, üks kuumarabanduse(ehk pilt taskus ja viidi EMO-sse)+ keegi vanem naine leiti kuskilt rannast surnuna.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”