Vihurmoto Rahvaliiga 2018


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

kalleu kirjutas:

Leedukate rajapäevad millele viitasin toimuvad ka Auto24ringil, ma pole veel Eestist välja rajale saanud.
Sinu poolt näidatud aegadega oled väga ok Rahvaliiga sõitja, 1. septembril anna ainult tuld :bsmile:
Samuti soovitan soojalt Marko Rohtlaanega ringrajakoolituse osas rääkida.

Nojah,ma muidugi peale su ulatatud leedulingile tallamist vaatasin ainult esimest paari üritust, et Pannoniaring ja Silesiaring jne...ja siis panin ruttu kinni tagasi igaks juhuks... :)
Muidugi ühel Vihurmoto rajapäeval olin ka just äsja, aga pigem sellise passiivse osalejana:

ket60.jpg

...ehk et Agu Sihvka kombel arvasin, et kui läbi RetroKeti järgse pohmelliune piisavalt mootorimürinat kuulata, siis äkki saab ka ringis raja sõit nagu niuhti selgeks! Paraku pealelõunaks sai küll selgeks ainult see, et olen piisavalt selgeks saanud sealt oma laagrit kokkutoppimaks, et kõrvulukustava mootrimüra, kõrvetava päikese ja rüübe pohmaka eest ehk ka vähe leebematesse tingumustesse putkata! :bsmile:



Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”