pikemad autosõidud suvel

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: pikemad autosõidud suvel

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma pidasin silmas ikka seda ,et kliima ei päästa nahkistmel higistamisest,mitte et soovitaks kliimata autot.Ma ei suuda 30km ka ilma kliimata sõita,sest kasutan kliimaga autosid alates 97a.
Istemepadja regullimisel mitte esimest serva alla lasta,aga pigem tagumist üles tõsta,et ei oleks liigset koormust seljale. Reis peab toetuma istmepadjale ühtlaselt,muidu väsivad jalad kiirelt ära ja hakkab reie tagumist lihast hullult koormama.
Kuna sul on madal auto,mille istmed ka auto põhja suhtes madalad,siis pikaks sõiduks väga head asendit sinu pikkuse juures polegi ilmselt lihtne leida.
Mina kasutan väga palju püsikat ja seda ka linnas. Väldib gaasijala väsimist. Mersul on see väga hea,sest sellega pidurdab piduriga kui hoogu maha võtad ja kiirendab piisavalt kiirelt kui juurde lisada.Järsemal aeglustamisel isegi pidurituled lähevad põlema.Parimal juhul pole Tallinn-Pärnu vaja pedaale puutudagi :)
Minu arust on parim autosisu samet-plüüs või kuidas seda omal ajal nimetati.Täna sellist ei tooda enam keegi,sest pidi liialt tuleohtlik olema,aga mulle meeldis väga.Viimati oli mul Opel Senator sellise sisuga.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”