Shotimaa sõõr?


Teema algataja
Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Shotimaa sõõr?

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Viimase posti eest küll maksimum punktid minu poolt, eriti just see majade info :bsmile:

Ise seda sõnumit toksingi juba Calais-Dover paadist, ehk siis siiani kõik enamvähem plaanitult sujunud. Pühapäeva kell 20 Eestist lahkudes olime eile südaööks siis Brüsseli äärelinnas tuttava juures kohal. Siin kohal peab muidugi mainima, et ma seekord klassikalise motomatka suhtes tegin nagu pisut "sohki" ka- ehk elu suunas asju kuidagi nii, et Tln-Brüssel osutus mõistlikuks teha kaubikuga, Bandit kongis. Noh laadis, et saksast õnnestus möödaminnes üks modra veel osta, siis veel see, et kaasal ka load ja saime kordamööda vinti andes selle igavama kakspooltuhat km kähku kaelast ära...ja lõppkokkuvõttes mulle tundus, et 1,9 TD VW Transporteriga oli kulu paaki ka väikesem, kui Banditiga oleks saanud :P

PS! Kuna täna oli Brüsselis mingi 36c kuumus, siis sai peale aatomi väisamist siva ikkagi mere äärde kihutatud. Ja see vähene osa, mis Belgial rannajoont on, tegelikult küll ülalkirutule ei vastanud! Vähemalt väiksemaid teid pidi meenutas täna pigem mingit Vahemere äärt, kui puuduvad mäed välja arvata...aga noh, sellest vb kunagi hiljem ja kuskil teises teemas pikemalt ja piltidega :)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”