Elukindlustus

Kasutaja avatar

Maaks
Tsikkel: Yamaha FZS600
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 158 korda

Re: Elukindlustus

Lugemata postitus Postitas Maaks » 09 Aug 2018, 15:19

ttt kirjutas:
Maaks kirjutas:Mu tööandjal on mingi õnnetusjuhtumi kindlustus ja just tuli Ifist kiri seoses mu jala murruga - makstakse ~1050€ selle eest et 4 nädalat kodus passisin.
Saab vähemasti ratta korda selle raha eest - jala paranemisele see niikuinii kaasa ei aita.
Ega sa ei tea, mis kindlustusseltsiga tegu oli? Ma siin just vaatan ja võrdlen erinevaid pakkumisi, ei teagi, mis see mõistlik oleks.
7000 jalaluu murru eest on päris hästi saadud muidugi. Mind huvitaks peamiselt päevaraha ja valuraha, aga valuraha protsendid on ikka nii väikesed, et no ei tea kas ikka on mõtet teha. Päevarahad on erinevalt, kas fikseeritud summale või palgaga seotult. Viimast ei tahaks, ettevõtjana maksan endale ikka võimalikult väikest palka ju :D

Muidu enamusel on nii, et see tavaline õnnetusjuhtumi kindlustus nt ringrajal sõites ei kehti, aga liikluses küll. Tädi isegi ütles, et nooo kui natuke mootorrattaga tänaval sõidad siis on okei :D :D Poksitrennis ka ei kehti. Mingid välistused olid veel, aga mäesuusatamisel kehtib, kuni sõidad ette nähtud radadel vms.
If kindlustus, "Ajutise töövõimetusekaotuse hüvitisena on valitud päevaraha. Päevapalga arvutamisel on aluseks kindlustatu sotsiaalmaksuga maksustatud netosissetulek õnnetusjuhtumile eelnenud 6 kalendrikuu jooksul" + arvutuskäik oli selles saabunud teates kirjas.
Pole sa siis mingi ettevõtja, OÜ-taja lihtsalt ju :mrgreen:

Garaažis: Pannoonia 250TLF, Yamaha FZS 600
Reisid korraldab: http://reisikorraldaja.ee/

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”