ülevaatus

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: ülevaatus

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Oh see Millert on täispervo, jutt on tal ilus ja autojuhisõbralik ainult ajalehes, reaalselt oma küna sinna asutusse viies tõmmatakse see mõnituste saatel enamvähem molekulideks lahti, et ikka kindlalt korduv välja kirjutada. 10a tagasi, kui ARK polnud veel kruvisid võrreldes tänasega eriti peale keerama hakanud, käisime seal sõbra bussiga, millel polnud passis katalüsaatorit märgitud, küll aga oli mingil segasel põhjusel see füüsiliselt auto all olemas. Loomulikult mingeid argumente ei arvestatud, läks katalüsaatorite normi järgi ja koju arenema. Sõber muidugi oli ka selline põhimõttekindel tegelane, et ostis sirge seljaga 800€ turuhinnaga bussile selle 300€ kati alla ja läks uuesti, oli veel natuke mõnitatud ja siis sai oma templi kätte. Järgmine aasta uues kohas olid tüübid oma gaasianalüsaatorit rebootima kukkunud, et kuidas saab olla mingil lopergusel Transitil nii, et väljalaskegaase pmst polegi... :D

Üldiselt mis mulle Amservi juures meeldib, on selle neetud mokalaada puudumine - kui on midagi küsida siis küsitakse lühidalt, ma vastan, kõik on asjalik ja korrektne. Enamikes kohtades hakkab juba kaugelt oma suure tarkuse näitamise teemaline plära peale, stiilis et "kas hooaja eelne kevadhooldus on ikka tehtud?" - no vabandust, ma actually sõidan oma tsikliga ka, seega juuni lõpus on juba hooaja keskmise õlivahetuse aeg, mitte mingi neetud kevadhooldus... A midagi vastu öelda ju ka ei tohi, ükskõik kui debiilne see jutt on.

Et siis lühidalt, mida raskem on Millerti elu, seda kergem meil kõigil teistel :)



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”