Õnnetused mootorratastega 2018


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ardilla kirjutas:

Minu ülla oli aga väga suur, kui ma üritasin 5-le tsiklistile käega märku anda, et teel on midagi ja nad hoogu maha võtaks. Te oleks pidanud nägema neid telliskivist nägusid, et mida sa idioot siin vehid. Ma ju olen plätudega ja foorumist ja ma tean täpselt mis ma teen ja sina siin ohutuledaga kõnniteel rattaga vehid mulle.

Muidu nõus, aga kuidas sa käega märku andsid?
Ma olen ka plätudega ja foorumist, aga ohukatega ratas tekitab kindlasti vähemalt parastamise tundegi :)
Teine asi - pane kiiver tagurpidi tsikli kõrvale/taha, kohe aru saada, et miskit valesti ja võetakse ehk hoog maha. Vähemalt mulle selline kirjutamata reegel teada on ja ma ise selle järgi juhindun. Allikat küll ei mäleta, aga kõlab loogiline.

Samas vaadates, palju tsikleid on soetatud, olekski ilmselt suht naiivne oodata, et kaherattalistel liiklemise omapärad teada oleks. Massiline enamus on siiski "olen nüüd baiker"-tüüpi tegelased, kel meeldib Viru ringil paekivist müüril sõidukombes jalgu kõlgutada laupäeva õhtul kell pool üksteist. Või noh, sõitmas käia nagu see pärast välja tuleb :)



Mine “Vaba teema”