Shotimaa sõõr?


Teema algataja
Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Shotimaa sõõr?

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Hoi,

ma nüüd lõpuks ka Šotimaale Glasgow jõudnud ja ei saa kurta, elamusi hakkab juba matkakohvri jagu täis saama...aga üritan ikka edasi liikuda :D

Isakesele tänud, see Giants Causeway oli äge, samuti sealt edasi TorrHead, kuid mille paar kõrgemat punkti kahjuks mattusid küll uttu. Aga sealt alla tulin Larneni välja mööda rannikut, mis oli ilus ikka, oligi nimetatid kogu see tee vist Coast Causeway vms :)

Ning nojah, see UlsterGp (sry, et tuuri giid oli waleslane ja mina oma poor englishi kaudu seda Ulstrina kuulsin)...see oli ikka kõige rajum elamus üldse siiani! Näha ja kuulda seda, kuidas kimp tsikleid positsioone vahetades kiirustel 250-300kmh kuhugi puude või kiviaedade vahele kurvi kaob...seda ei saa sõnadesse panna lihtsalt, seda peab nägema! Ning kuigi see on pigem selline UK ja saarte sisene asi, on seal ikkagi igas klassis 30-40 osalejat. Kahjuks muidugi ka sealt iga paari aasta tagant keegi läheb ikka laibakotis ära, isegi kahjuks nägin kohe alul päris korraliku litrit, kus kaks ratast rajalt maas ja üks mees tõusis ikka ise jalule, aga teiswga askeldasid meedikud juba ette tõmmatud musta eesriide taga...
PS! Tegu peaks olema siis Tallinnas hukka saanud Joey Dunlopi kodurajaga, kus ta on 24x meistriks tulnud! Ning on tänu sellele seal ka pisut nagu rahvuskangelase staatuses, vähemalt motomeeste kommuunis...ning kui selgub, et sa oled eestist pärit, siis sa oled laksust oma jope seal ja kõik on sajaga abivalmid. Eestit teavad seal kõik antud ala huvilised ja vähemalt pooled vanameistri fännid on siin ka ära käinud, nagu mulle tundus.

Aga sellest osast võiks lausa omaette teemagi teha...
:bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”