[U+] Vähem, kui 1% mootoratturitest ületab järjekindlalt kiirust. → Re: [U+] Vähem, kui 1% mootoratturites ületab järjekindlalt kiirust.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: [U+] Vähem, kui 1% mootoratturites ületab järjekindlalt kiirust.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Olud on erinevad ja ilmselt ka kaherattaliste arv liikluses on seal suurem. Meil pole ka kiirteid,kus see 1% kihutada saaks.
Samas meil on päris palju häid ja kurvilisi tsiklisõidu teid nii rannikul kui lõuna pool,aga ma ei tunne ennast siinkandis pimedates kurvides hästi. Ei julge isegi niipalju peale keerata,et oma reas maksimum kiiruse lähedaselt neid läbida,sest debiilikuid,kes vastu tulles kurve pea kogu auto laiuses lõikavad, on ikka sitaks palju,et mitte öelda enamus. Selleks peabki alpidesse või Itaaliasse-Prantsusmaale sõitma,et ennast turvaliselt tunda ja mõnuga kallutada.
Muidu olen, aga pigem seaduskuulelik liikleja ja seda nii autoga ,kui rattaga.Ma ei loe rikkumiseks möödasõidul kiiruse ületamist(niipalju kui vaja) ja +10 +20 heal teel pole ka mu meelest mingi rikkumine just meie kontekstis,kus teed on selgelt paremad,kui lubatud maksimum kiirus.Stagnatsioon ühesõnaga

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”