[U+] Vähem, kui 1% mootoratturitest ületab järjekindlalt kiirust. → Re: [U+] Vähem, kui 1% mootoratturites ületab järjekindlalt kiirust.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: [U+] Vähem, kui 1% mootoratturites ületab järjekindlalt kiirust.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ma arvan, et sõna JÄRJEKINDLALT pealkirjas on paljudel natuke 2 silma vahele jäänud. Ma ei ületa järjekindlalt kiirust, ma arvan, et paljud ei tee seda järjekindlalt. Lihtsalt need teatud kohad ja lõigud, kus ületan...no siis mitte enam +15. Aga mis ma sirge maantee peal ikka seda kiirust niiväga ületan, pole nagu pointi.
Ja kui minu käest keegi küsiks, et kas minu põhiliseks eesmärgiks on sõita kiiresti siis ma vastaks ka eitavalt. Põhiliseks eesmärgiks on siiski kallutada, kiirendada ja pidurdada. Kiirust jälgida aega ei ole sest keskenduda tuleb siiski millegile muule

Aga no see uuring on britimaalt, seal on nagunii hoopis teised teemad. Keegi ilmselt ei julgegi kiirust ületada sest kohapeal lastakse maha kui kätte saadakse :D Ja küsitletud on ilmselt mingid londoni kommuutrid, mitte maakohtade hullud.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”