VN1500 ei kannata gaasi


morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: VN1500 ei kannata gaasi

Lugemata postitus Postitas morse »

Veider...

Kui põhiline sümptom on, et masin liigub ainult kerge gaasiga meelitades maanteekiirusteni välja ja niipea kui gaasi teatud piirist üle keerad, hakkab närviliselt puterdama, siis on mul mitu kogemust, kus põhjus on olnud kütuse mitte kättesaamine:

  1. LC4 peadüüsi läks karpa põhjast vaigutükk sisse - täpselt sellised sümptomid
  2. Paagikorgi auk läks umbe, täpselt samad sümptomid
  3. Jawa kraani sisene tihend oli kehv ja pundus üles, nii et kütus ei tulnud läbi - täpselt samad sümptomid
  4. Sõbral oli paagis rooste ja kraan läks umbe - ise ei sõitnud aga kõrvalt paistis sarnane lugu.

EDIT: Siit veel paar rikka segu juhtumit, mis natuke sarnaseid sümptomeid andsid (lahja seguga on puterdamine närviline, rikka seguga on selline uppumise hääl):

  1. Teisel Sõbral tõmbas istme alt kaltsu õhupuhasti korpusesse, ma diagnoosisin ja sõitsin - käitus sarnaselt. Aga seni kuni kalts oli seal sees, suutis ülivähe kiirust koguda.
  2. Tuli meelde üks kavross aastast 2016 (kolmas sõber), millel oli aftermarket õhupuhasti, mis läks kruusa peal umbe - suuga puhudes käis vabalt läbi aga segu oli täiega paigast ära.

Loodan, et ma ei eksita sind mingilt elektri või süütekalast kõrvale. Aga ma kontrolliks kõiki neid juba kontrollitud kütte ja karpa asju uuesti... See et küünal on õiget värvi, ei anna täit kindlust, et mingis punktis segu ikkagi lahja pole...

PS! Kütte mitte kätte saamise korral on veel selline sümptom, et madalamal kiirusel saad natuke rohkem gaasi anda aga suuremal kiirusel läheb asi juba väga kitsaks kätte ja gaasi saab ainult natukene keerata - kuni ühel hetkel on piir käes ja edasi liigub masin ainult puterdades või sureb mootor üldse maha (elu tuleb kohe tagasi sisse, kui gaasi vähemaks keerad).

Viimati muutis morse, 24 Aug 2018, 13:03, muudetud 1 kord kokku.


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”