Plastikust load, tervisetõend ja nende kehtivus → Plastikust load, tervisetõend ja nende kehtivus

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Plastikust load, tervisetõend ja nende kehtivus

Lugemata postitus Postitas simp »

diugu kirjutas:
Spoiler

Will uue plastiku saad igal juhul kui kate juurde tuleb.kusjuures A ja B katil kehtivust pole,C,D ja E aga antakse 10a. pikkuse perioodiga,mul vähemalt on nii.
Lisaks on siin veel see tervisetõendi teema ka-mul nt CE kehtib kuni juuni 2021,tervisetõend aga aegub veebruar 2020 ehk CE kati juhtida peale seda nagu enam ei tohiks..üsna ajuvaba.
Eelmise plastiku kehtivus kusjuures lõppes varem kui C kati kehtivus ehk mul oli õigus vastava kati masinat juhtida kuid dokument selle tõestuseks oli aegunud,patrull vibutas küll näppu kuid rahakoti kallale ei roninud.

Hoia seda plastikut hoolega ja vaata, et ära ei kaota. Mul lühendati A2 --> A uuendamisega CE kehtivus viiele aastale. (mingi seadusmuudatus, edaspidi 5a perioodid)

Vahet pole, et enne kestis 10 ja CE'ga polnud vahetamisel midagi pistmist, pärast plasti vahetust polnud enam midagi teha. Ei viitsinud vaielda ka.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”