Sidesüsteemid mootorrattal

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas srx »

Vahepeal sain garantiist uue Packtalk Bold seadme.
Aga ei ole mingit vahet. Ei ole sellel ka bluetooth levi.

Eriti halb on olukord niiske/märja ilmaga (vesi teadupärast segab 2.4GHz signaali).
Eelmisel nädalavahetusel sõitisn vihmaga. Telefon endiselt lenksul. Vahe telefoni ja sideseadme vahel ilmselt vähem kui meeter. Sõites pidevalt häired sees. Pead keerates kindlalt augud sees. Pane telefon paremasse taskusse ja ühendus kukub täiesti ära.

Kuna ma sõidan iga päev ja nüüd kui sügis saabumas ja hommikud niisked, siis on ühendus ikka päris kehv.

Andke andeks, aga minu silmis ei ole Cardo Packtalk Bold kasutatav seade.
Proovitud on 5 erinevat seadet ja ei mingit vahet. Kõigil on bluetoothiga sama probleem.

Samal ajal hiinakaid kasutades ei ole mul mitte kunagi mitte ühtegi bluetooth levi probleemi olnud.
Kuna bluetooth ühendus telefoni ja sideseadme vahel on umbes 95-99% minu kasutusotstarbest, ei saa ma mitte kuidagi ega mitte kellelegi soovitada osta Cardo Packtalk Bold seadet. See lihtsalt ei tööta normaalselt.

Ei tea miks teistel probleeme pole. Võibolla sõidetakse ainult ilusa sooja ja kuiva päikesepaistelise ilmaga ja siis on olukord vähe parem. Võibolla pole paremat proovitud. Võibolla ei taheta endale (ja teistele) tunnistada, et nii kallilt ostetud asi on pask.

Mingi hetk äkki proovin Sena seadmeid ka. Võibolla on Sena parem. Hetkel kasutan hiinakat.

Võimalik, et Packtalk Bold seadmete paar läheb müüki, kui keegi neid tahab, sest ega nad riiulil seistes ka mingit ostarvet ei täida. Samas sellise antireklaami peale on neid ilmselt keeruline müüa aga ei ole mõtet ka asja ilustada ja valetada.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”