[U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?


will111
Postitusi: 2809
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 185 korda

Re: [U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?

Lugemata postitus Postitas will111 » 30 Aug 2018, 19:34

See ak-47 vaevalt, etpäris 40k dollarit ka maksab :D niipalju umbes tuleb välja käia ülivihase lightningu eest. nii et ega nad võrreldavad asjad olla ei saagi.
Reaalsus on siiski see, et mingi suvaline eesti lihtsurelik ei hakka omale veel niipea ostma ilmselt ei seda lightningut ega ka mitte kalashi. üks on jõhker pomm ning ÜLIkallis asi, millel tegelikult ei ole ühtegi konkreetset eelist bensuka ees (kui just ei meeldi vaikus) ning teine on jõhkralt lahja ning selle lahjasuse juures ilmselt samuti meeletult ülehinnatud kahtlase väärtusega "teos".

kerge, hea väändega mootoriga miski omapärane hobiratas on hetkel vast ainuke realistlik kasutusvaldkond. kui sul ei ole vaja saada sõita a'la 2-3h maanteel maantee kiirusega, vaid näiteks max tund aega metsavahel, väikse keskmise kiirusega aga kasutades ära elektrimootori meeletut momenti igast asendist ning kogu asja lihtsust. vot siis on asjal jumet. aga no sellised vidinad vist juba ammu valmis tehtud, müügil ja kasutuselgi. lihtsalt nende hinnad võiksid ka mõistlikule tasemele tulla nüüd. variant oleks ka mingisugused "kitid", kus ostad korraliku el.moto komplekti koos akuga ja viskad selle mõne tavalise krossika peale


Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”