[U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: [U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Niisama jäuramine võib öelda ükskõik mille kohta. Hinna argument oli lihtsalt üks mitmest. 225kg(495lbs) näiteks ei ole ikka päris pädev number kui sa võrdled seda mõnede teiste kiirete ratastega, mis ka mõninga kütusega paagis jäävad kuskile sinna alla 175kg. Eks meelevaldseid võrdlusi oskab tuua igaüks. Kui ma tahaks näiteks täna minna tingimata poest ja uut võimast tsiklit ostma siis ilmselt vaataks zx10r'i. Mis maksab? 15k usd'i, palun väga. Või kui tahaks lihtsalt suht uut ja korralikku masinat, siis võib selle numbri omakorda umbes 2'ga jagada ning võtta mõne vähekasutatud uhke pilli. Elektrikat soovides selliseid valikuid ega võimalusi vist väga ei ole, või mis?! Kui me elame siin eestis siis mismoodi sinu jutt mingitest soodustustest kuskil "arenenud riikides" või usa maksudest on pädev ja üldse mitte jäuramine?
Mingil hetkel ilmselt saavad el.tsiklid olema täiesti pädevad sõiduriistad, ka praktikas ehk siis lihtsureliku jaoks. Aga kogu oma tegeliku lihtsuse juures pole ulmelised hinnad nende eest lihtsalt õigustatud. vähemalt mitte nende rataste puhul, mis ei ole mingisugused boundary pusherid nagu see ls, vaid lihtsalt mõeldud tavalisele jukule tänaval sõitmiseks.

See, mida ma rääkisin tähendabki, et mulle ei meeldi. Ei tähenda aga, et kunagi ei võiks meeldima hakata.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”