[U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: [U+] Kalashnikovid kaubaks ei lähe, mootorrattad seevastu küll?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Macintosh kirjutas:

Kui elektriratas sõidaks 350-400 km ja seda saaks iga suvalise posti juures laadida ning mõistliku kiirusega siis oleks elektritsikkel Euroopas ilmselt isegi teema.

A miks just 400km, parem ikka 800km või 4000km? Mu vokk näiteks sõidab paagiga 250km, ja pole nagu kuskil käimata jäänud... Saharasse vedasin viieliitrise kanku kaasa ja Mohammed küsis umbes et kle sa natuke lihtne oled peast või, mis sa arvad kuidas me siin ringi sõidame (lol)

Eestis peab selleks ikka väga kõvasti pingutama, et lähimast laadimispunktist 55km kaugusele sattuda, sellest võiks lausa mingi ADV challenge teha, et kes suudab sellisesse punkti tungida: http://elmo.ee/laadimispunktide-vorgustik/

Ma ei viitsi neid habemega argumente ausalt öeldes isegi enam isegi mitte lugeda, kui ei meeldi siis ei meeldi ja kõik. Ma lihtsalt mainisin, et kui rääkida et mida elektritsikkel suudab ja mida mitte, siis tuleks vaadata (näiteks) eelpoolnimetatud tootjate poole, mitte mingi Ivani lendava raudahju pealt järeldusi teha.

Viimati muutis Jesper, 31 Aug 2018, 18:23, muudetud 4 korda kokku.


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”