algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hei kõigile!!!!
Olen jätkuvalt väga tänulik, et mu ideega, teha treeningpäev, oli nii palju huvilisi ja TEIE tegite sellest päevast PÄEVA, et Te nädala sees selle aja leidiste!!!Suur TÄNU ka hr: Mägi,le...kes oli üldse selle mõttega,mis ma talle välja käisin, et teha selline üritus...suht kohe nõus ja olgem ausad, rahaliselt oli ka asi väga mõistlik.Kui nüüd osalejatele väike selline päeva alguse meenutus...siis "see oli nagu, ma ei tea...mis saatuse sõrm...aga ma oma avakõnes(ma olen ka jätkuvalt nii meelestatud, et kõigepealt peab olema kogu päeva eesmärk: huvi ja fann, et saadakse nii mõnigi asi selgemaks)...siis minu sõnad ju olid "mis kõige tähtsam, et me kõik läheksime siit koju targemana-paremana ja mis kõige olulisem "tervetena"!!!!???
Jah...mul on endast kahju ja olen enda peale äärmiselt pettunud, sest alles ma paranesin roiete murrust....mis võttis mult pea kogu ilusa suve st 10.juuni-6.aug...ja pani rahalise põntsu mu pere eelarvele, sest töölt olin ju eemal(muide ei ole tegu motokrossi õnnetusega vaid käisin Langel karti sõitmas, mis lõppes suure kokkupõrkega ja siis 2-roide murru ja 1-roide mõraga)....siis nüüdne olukord on see, et mu hüppeliiges on puru....ehk "päksi" murd ja murdunud on ka mingid liited+õlavarre liigeste tugev põrutus+kogu keha põrutus....ehk jalg on kipsis ja käsi on oiiiii kui valus, tõsta ei saa ja vähemalt kuu haiguslehte...kui mitte kauem.

Aga mis siis juhtus: puhas oma lollus kui sirgel hoog nii palju ülesse kütta ja pidurdusmaa nii lühikeseks jätta, et kui ratas oli juba kurvis kaldu....haarasin ma millegi pärast esimest pidurit rohkem kui tavaliselt(no üldiselt ma kasutan ikka mõlemat pidurit ja mul on see üsna käpas...siiani tundus nii)...siis esimene ratas läks blokki ja ratas läks kohe alt ära ja mina üle lenksi vasakule küljele maha!Esimese hooga(õnneks see oli petlik)....ma silma nurgast nägin, et keha oli juba täiesti maas...siis vasak käsi nagu rippus minust sõltumata üleval ja alles siis kuidagi ise-enesest kukkus maha ja kui ma üritasin ennast tõsta...keha tõusis aga käsi lebas endiselt...siis ma kartsin, et vsjooo...käeluu on pooleks....siis selgus, et küünarliigesest käis see väljas aga läks kuidagi ise tagasi...või ma surusin juhuse tahtel ta ise tagasi kui kiirabile vastu kõndisin.
Ma ei tea...mehed kes olite seal---öelge nüüd mulle, et kui mind oli ära viidud...oli Mägi öelnud, et "ma olevat juba algusest peale sõitnud üsna kiiresti ja pannud nö "hullu"....kas ma siis...pingutan liialt üle ja nagu hr: Mägi meile ütles, "enne kui on vaja teha 4-sammu, et olla kiirem...siis vahest on mõistlik võtta vähemalt 2-sammu tagasi ja alustada vaikselt uuesti". Kuldsed sõnad aga minuni jõudsid hilja.

Ei ma ei viska veel püssi põõsasse...kuigi mott on hetkel väga maas ja kuna ma vean ka laste motokrossi gruppi siin Otepää,l...siis vb on aeg panustada neile ja läbi nende täita oma unistus..saada ka noh selliseks ok krossimeheks...kes kaifib seda ägedat ala sõites-hüpates-kurve võttes-ja startides.Rajal näeme "raisk"!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”