algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

To:mx77...see asi juhtuski peale neid tagumisi tihedaid küüre ja endalegi üllatuseks, ma hakkasin neid täiesti adekvaatse hooga juba nii...hop-hop-hop...võtma st ei sõitnud neid lihtsalt läbi vaid hooga peale ja kui küürud lõppesid sai hooga siis vasemasse kurvi süstitud...ja edasist te juba teate.
Varustus ja hüppeliigese murd:...mul on suht uued "Forma" saapad, parajad st jalg ei loksu sees...korralikud Torh liigendiga põlvekaitsmed...ehk kogu kaitsmete kompl k.a kaelatugi(küll sõõrik oli aga asja ajab seegi ära)kivikaitse...ja ulme, mina ka ei saa aru,et kuidas see jalg läks???Ja kiirabi viis mind ära "käeluu" murruga, sest kogu tähelepanu läks sinna....pandi kanüül ja tugev valuvaigisti, käsi lahasesse...külm ümber ja peale röntgenit-ultraheli ja üldkompuutrit....oli tõsine probleem hoopis jalg????Aga jalaga on selles mõttes ok....et kips ümber, on fikseeritud ja ei saa liigutada ja nii valu ei ole..aga vasak käsi ehk õlavars...õlg ise kuni küünarnukini...on oiiii põrguvalu praegu ja ka hingata on valus.Kuram küll täitsa s**t on kohe....samas vb on mul hästi läinud, sest see on mul esimene luumurd al:2003a kui motokrossiga alustasin?



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”