Rumalad või segased küsimused jms


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

simp, pean naisele siis ütlema, et ta ikka uuesti oma föönis need seadistused üles otsiks ja vaataks. väidetavalt ei olnud seal midagi seadistada aga tundus jube kahtlane jutt. samas mine tea, ei ole välistatud ka, et näiteks õuna ja androidi peal ongi samal äpil erinevad võimalused.

franz125, eitea keda sa täpselt adresseerisid selle ettepanekuga aga mina isiklikult ei olegi kunagi rooli taga olles mingeid üllitisi vahtinud. lenksu taga ammugi mitte. autos võib ka teisi reisijaid olla ja samas nagu ei tahaks kuskilt poola tripilt mingi rämeda trahvipagasiga väga tagasi tulla ka, kuidagi on ju vaja see kaamerajama ja kõik need erinevad "alad" seal ära tuvastada. kui märgid on poolpidused, üldse puudu või liiga hilja/vara, või kui neid on lihtsalt liiga palju korraga topitud siis ega väga midagi muud üle ei jää kui kasutada elektroonilisi abimehi. ja sellepärast ma tahakski, et waze (või misiganes äpp, mis on uptodate) ÜTLEKS mulle kõva häälega need paar lihtsat asja. Kaamera xx meetri pärast, xx km/h ala.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”