Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul õnnestus kogemata saada Garmin DriveSmart 61 omanikuks(tasuta). Ehk,siis navi,mis peaks ka online teeinfot jagama jne. Ilma telefonita ei näidanud ta euroopas mitte midagi,isegi vähem kui mu igivana Nüvi 1390. Seade peab olema üle äpi ühenduses telefoniga ja siis see toimetab.
Reisil olles ei kasutanud seda äppi,sest telefon oli niigi juba üle koormatud muude asjadega ,aga nüüd kodukandis olen seda proovinud ja katsetanud. Hetkel on küll see seis,et äpi deinstallisin,sest see tahab sul koguaeg sees olla ja toimetada,kuid ajab hulluks nii autode handsfree kui muud BT ühendused. Äpp tahaks kõik sinu telefoni toimingud läbi Garmini teha,aga seda ei toeta jälle muud seadmed. Samas ega sealt seda online infi just eriti ei saa ka,ummikuid osaliselt isegi näitab,kiiruse märgid muutuvad ka mõnes kohas õigeks, saab telefoni abil sihtkohta ilma täpset aadressi teadmata leida( nagu Waze).Muidu seal palju funktsioone,aga kuna koormab akut,garmini ühenduse katkedes jääb taustale tööle ,siis ei viitsinud rohkem oma peab sellega vaevata. Kuidagi tundub ikkagi nagu eelmisest ajastust,kui oled mõne päris online lahendusega vahepeal ära harjunud.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”