Mootorratturite reisikirjad


ats30
Postitusi: 587
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 147 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Mootorratturite reisikirjad

Lugemata postitus Postitas ats30 » 19 Sept 2018, 18:12

grahv kirjutas: Rattalaagritest... Tuttav pikaotsamees vahetab igal talvel kõik laagrid olenemata seisukorrast ja paar varulaagrit on tal ka kaasas. Lisaks lasi tagahammasratta rummu kahele laagrile ümber teha. Õppis samuti oma kogemustest kuskil kaugel.
Aga tore lugemine...
Ma vist tean seda pikaotsameest :bsmile: . Kusjuures ka see ei aidanud teda, ikka tuli teepeal laagrivahetus ära teha. Aga ehk on mõni teine, mine sa tea :bsmile:

Ranel, Sul on ikka kassi kannatus. Igal reisil on Su sõbral tsikliga mingi kepp ja alati ma mõtlen et kuidas küll ilma seda ja toda tegemata või kaasa võtmata saab üldse reisile minna. Ma hoiaks sellisest reisikaaslasest jube kaugele :-||| . Samas minu enda reisiks ettevalmistamise põhjalikkus käib mulle omale ka närvidele :bsmile:

Teisalt, lihtsamate tsiklite rattalaagrid on suht tavalised, kättesaadavad mõõdud. Kui kunagi Dominaatoritega matkamas käisime siis mäletan mitut juhust kui teeääres kohalikud leidsid vajaliku laagri minutitega. Vahetus ca 40 min. Lisaks uusi tuttavaid ja muid seiklusi. Rummu peal sõita on muidugi eraldi tase.

Tore et ära käisite ja miskit ka kirja panite!


Oleks ma tark, ma oleks vait.

Mine “Motomatkamine”