Kuullaagritest ja nende remondist → Kuullaagritest ja nende remondist

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Kuullaagritest ja nende remondist

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Margusxx kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:
Divikas kirjutas:

Nende laagritega on suht imelik teema, endal mul on laagrid+ simmerite komplekt pikemal sõidul alati kaasas, aga vaja neid pole läinud. Rattal saab kohe 190 t läbisõitu täis ja laagrid on need, mis tehases pandi. Tõsi, simmereid olen korra vahetanud (vesi on laagri surm) ja kord aastas vahetan laagrites määrded.

Kuidas sa seda teed? Võtad lihstalt kummikatte maha ja pesed millegagi läbi (millega?), panend uue määrde ja seejärel kate tagsi ning kokku? (tehase juhendi järgi ei kuulu laager justkui lahtivõtmisele, uuestimäärimisele ja kokkupanekule).

Ma arvan, et divikas peab silmas tolmukatteid mitte laagri enda metall/kumm katteid.

Divikas mõtleb ikka seda mida Mac kirjeldas :wink:

Minu Kolaka Tagahammakalaager on rõve kallis ja talitan samamoodi. Kate maha, pesen seest ära ja uus määre sisse.

Mul samuti vana ratas, kellal üle 300k, enne reisi teen korraliku hoolduse, kontrollin olulised sõlmed, vahetan kuluosad ja minek.
Ahjaa, teel olles teen Kolakale aegajalt pai ja kiidan :mrgreen:
Mitte, et uue rattaga sama ei peaks tegema :wack:
10ne aasta jooksul olen jäänud ainult korra tee äärde kui Kashastanis veohammaka mutter lahti tuli ja keere peeti läks. Samas tänu sellel veetsime Almatas kaks ööd toredalt aega kohalikus motopoes Ivani juures :D

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”