Otsin juhendajakandidaati ..


Teema algataja
Merx
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Mai 2018, 03:47
Tsikkel: Yamaha FZ6
Tänanud: 1 kord

Re: Otsin juhendajakandidaati ..

Lugemata postitus Postitas Merx »

srx kirjutas:

Ainus probleem tundub olevat (legaalselt) platsile jõudmine. Ainult selleks pole juhendajat vaja. Kui ise sõita ei taha (ja pole ka soovitatav!), siis piisab, kui keegi su ratta lihtsalt platsile kohale sõidab ja pärast tagasi kui vaja.
Juhendajat on vaja ainult siis kui on soov liikluses iseseisvalt sõita.

Üsna täpne kokkuvõte - pole tõepoolest vahet, kas juhendaja saadab platsile või keegi sõidab kohale. Seda soovitust, mitte ise sõita, ma väga tõsiselt ei võta (vabandused juba ette:)), sest ma ise tunnen enda sõidukiga kõige paremini end ja mina ka sel juhul vastutan enda vara ja sellega toimuva eest. Võõrastele selle vastutuse veeretamine on kahe otsaga asi - Murphy kipub sekkuma asjadesse sellistel juhtudel. Postituse tegin siia foorumiliikmete soovituse peale, sest seda legaalset moodust pole siiani leitud - kellelgi lihtsalt pole aega just praegu, kui seda vaja on. Kui keegi ka sõidaks platsile kuhugi kohale, eeldaks see siis ka mingi teise sõiduki kohaletulekut - kes juhti transpordiks edasitagasi. Ses mõttes on juhendajaga kohalesõit logistiliselt lihtsalt mõistlikum ja kulutaks vähem kõigi aega.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”