Sügis alles algas, lumehelbekesed.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 759 korda
Tänatud: 634 korda
Kontakt:

Re: Sügis alles algas, lumehelbekesed.

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 27 Sept 2018, 14:27

reimps kirjutas:
Spoiler:
Macintosh kirjutas:Ma eelistan ja uldjuhul tsikleid, millega kannatab vihmas sõita, mis käivituvad ka temperatuuridel all +10C ja remonditegevus ei meenuta nõidumist. Ma olen kuulnud, et Triumph toodab täiesti mõistlikke masinaid. :ner:
Ja samas tahad luua garaaži, kus asju putitada. Sellise asja jaoks puudub minusugustel igasugune vajadus :)
No muidugi, Aprilia pole üldjuhul remonditav, kui ta näiteks vihmaga märjaks saab siis kuivatad päikese käes ära ja hakkab enamasti ise tööle. Kui ei, siis aidata saab ainult pika kogemsuega nõid-elektik-mehhaanik - lihtinimesele pole see võimetekohane. Ja ausalt, paar päeva veel ja siis kukub temperatuur alla +10C ning itaalia tsiklid niikuinii enam ei käivitu. Karta on, et sellises külmas läheb see lihtsalt õue peal seistes ise katki. Tegijamad mehed viivad selle vältimiseks tsikli sooja tuppa varjule.
Selge see, et graaaz on siinkohal liigne. (togi)

Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Fleim”