Kommuunigaraaz Tallinnasse?


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Urmas, Tegelikult mulle ei ole vaja elementaartõdesid selgitada. :)
Minu viga, et ma kommunaalgaraazi teemasse midagi muud otsapidi sisse tõin. Niimoodi on lihtne inimesi segadusse ajada küll. Mea Culpa.

Samas on siin lõimes päris mitu korda välja toodud põhjusi, muuhulgas ka minu poolt, mispärast on seda kommunaalgaraazi raske (mitte võimatu) teha.
Kuni 50.- per nägu, võtavad eestvedajad päris märkimisväärse rahalise riski ja/või teevad päris palju tasuta tööd ja/või on ruumid kehvakesed.
Niipea, kui raha suurusjärk läheneb 100.- per nägu on alternatiiviks iseenda garaaziboks.

Ja loomulikult, nagu ikka internetis, ei väljenda ka minu arvamus absoluutset tõde. Kesiganes arvab, et tegelikult on see üsna lope värk ja raha jääb paksult ülegi, saab täitsa vabalt koostada äriplaani ja sellega minna panka KredExi käendusega stardilaenu võtma. See on selles mõttes päris hea test, et kui laenutaotlus saab positiivse vastuse, siis võib ausalt kirjutatud äriprojekt isegi eluvõimeline olla.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”