Varustuseringluse idee

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Varustuseringluse idee

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ära anda teemade tavalised pealkirjad on "Ära anda priboor 25€ eest"
Teksti lisatakse ähvardus, et kui keegi "ära antavat" priboori 25€ eest ligi ei võta see prügimäele viia.
Et siis prügilasse olen valmis oma kuludega viima ja seal ka peale maksma. Aga see, kes ise järgi tuleb ja autosse tassib võiks ikka mõne rubla anda?
Mõned asjad ise mõnes foorumis sellises teemad ära andnud. Kui inimene tõi kommi või õlut vastu siis tõi aga mingiks eelduseks see ei olnud. Kui ta ka selle jrg päev osta oksjonil 100€ maha müüs siis poogen. Mina ei viitsinud ei müüa ega kuhugi viia.
Mis puudutab 5€eest või tasuta ära antava varustuse kvaliteeti siis need on 90% ulatuses prügikasti kaup. Kirbukal üks aasta vaatasin ja mõtlesin, et, kes küll seda sodi sellise raha eest ostab. Ok olid mõned mõistliku välimuse ja hinnaga asjad ka. Aga väga palju asju leidus muuseumisse sobiva välimuse ja hinnaga??? Vbl olid norm asjad juba ära ostetud :)
Kui, siis peaks tõesti olema mingi butiigi lisa ruum, kus üks lõust saab kaks asja korraga (kui butiigi pidaja saab aru, et tõesti omatarbeks siis ka rohkem). Varustus eeldab siiski proovimist.
See butiik ei ole kindlasti see, kes ise varustust müüb :D



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”