Kui vajad abi Inglismaalt tsikli,auto,voi varuosa ostul.


Teema algataja
T123OTS
Kaupmees
Postitusi: 59
Liitunud: 07 Mai 2008, 23:07
Asukoht: Inglismaa

Re: Kui vajad abi Inglismaalt tsikli,auto,voi varuosa ostul.

Lugemata postitus Postitas T123OTS »

T123OTS kirjutas:

Terv.

Varskendan oma kuulutust,sest endiselt teeb GBP kurss madallendu. :)

Kui kellelegi peaks pakkuma huvi UK-st tsiklite,autode jms.(vaikseim varuosa,mille olen aidanud toimetada UK-ast Eestisse-kondli* [Motobot: õige on "gondli*"] ja suurim-20 t.ekskavaator) ost ja kojutoimetamise teenus,siis saan sellel teemal aidata.

Tegelen sellega siin juba ligi 15 aastat(pohitegevusena autode ost-export-Eestisse ja viimased 13 aastat ka tsiklite export.) Lisaks ka koik paberimajandusega seonduvad teemad.

Umbkaudne hind siis,tsiklil ca 280-400...,GBP, hinnaskaala oleneb kaugusest kus tsikkel asub. Naiteks: Kui ratas asub minu postikoodist B314HL 100 miili kaugusel,siis tuleks arvestada nii - jarelkaimine 100 mi x £1.5 = £150 + saatmine eestisse ca £240.-300 (oleneb ratta suurusest), kokku ca £340 - 400.-gbp (minimaalne hind rattal jarelkaimisel ja ulevaatusel on 90.-gbp)
Autode puhul lisandub treilerikoha maksumus Eestini ca 600.-GBP
Varuosadel loomulikult teine hind. (vaikepakk 30x30 cm - 1kg 15.-eur ; suuremad kokkuleppel)

Hinna sisse kuulub:

  1. kokkulepped,kauplemine muujaga,

  2. voimaluste piires tsikli korrasoleku check,

  3. jarelkaimine koigis punktides UK-s,

  4. hoiustamine minu garaazis,

  5. kogu paberimajandus-(vormistan V5-ehk teh.passi ostja nimele ja minu aadressile,et ei oleks Eestis rohkem sekeldusi,hilisem export-ja SORN deklaratsioon,et poole aasta parast ullatusi ehk arveid DVLA-st ei tuleks ja transport Eestisse)

Aga eks igal eraldi tellimusel ka eraldi kokkulepe.
Nii,et kui peaks kuidagi asi huvitama,siis andke teada.

Timo +44 7861120359 Birmingham,UK (e-bay user : millwalkgarageltd) e-mail : falesto@hot.ee

Lisaks natuke infot pusi-ja uutele klientidele,kes ise tellivad kauba ja saadavad minu UK-a aadressile.

Et valtida kullerfirmade tuhikaike minu koduaadressil (olen tooajal vaga harva kodus) ja minu hilisemaid soite mooda Birminghami,otsimaks kullerfirma kontoreid voiks lasta saata koik pakid minu service aadressile.
Ehk siis:

Timo Ots, MW Garage Ltd,
Unit 1a,The Mill Walk,
Northfield,
Birmingham B314HL

Reeglina on keegi alati seal ja ka juhul,kui kedagi kohal ei ole ,on naaberfirma alati lahkesti minu pakid vastu votnud.

!!! Kindlasti tuleb arvestada sellega,et pakid saabuvad Eestisse treileril koos autode,tsiklitega ja vastavalt nende saabumise linnast,pean maha votma ka pakid.Kui puudub endal voimalus olla mahalaadimisel vastas,siis tavaliselt on aidanud uks inimene pakid laiali (ka ukseni) vedada,aga seda kull sumboolse summa eest !!!

terv.
Timo 00447861120359

#tsikkel_inglismaalt #mootorrtas_inglismaalt #mootorratta_transport_inglismaalt #suurbritanniast #varuosad_inglismaalt



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”