Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Teema algataja
oil
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 21 korda

Re: Tahaks panna enduurole seikluskaamera

Lugemata postitus Postitas oil » 22 Okt 2018, 13:40

Me sõidame kahekesi ja kiivri küljes on kaamera olemas. Arvestades et sõidame terve päevase valge aja jutti teinekord, siis saab kiivrikaamera aku lihtsalt tühjaks.

Proovin ehitada kaamerale sellise hoovastiku, mis vibratsiooni endasse neelaks. Kui mõne aja jooksul vibratsioon siiski kaamerale liiga teeb, siis noh... väga ei põe. Raha pole maailmast otsa saanud ja ma ei osta mingit kallist kaamerat sinna.

Tahan panna kaamera tuuleklaasi tagant (jah, mul pole kerge enduuro) välja piiluma, telefonilaadija jagan kaheks, üks saba kaamerale külge läbi veekindla korpuse ja teine laeb lenksul telefonihoidikus telefoni. Kaamera on ülesalvestamise režiimiga, 128 GB kaart sees, mis mahutab kobalt terve päeva. Ma ei aja ka mingit 4K full HD pilti taga, selle pärast ei pea muretsema.

Nagunii jäävad parimad hetked peale siis, kui kiivrikaamera on puhkeasendis. Põnevamad kohad saavad läbitud väga aeglases tempos või kordamööda, ehk siis saab ka rahulikumat pilti jäädvustada. Sõbral tatsasid hiljuti Kesk-Eesti poole TET-i sõites kaks karu tsikli eest läbi üle tee. See oleks old hea kaader rahvusvahelise TETi foorumisse lisada, kuigi siis vist keerataks edaspidi igaks juhuks Euroopast tulles juba Läti piirilt tagasi.

See eelpool olev kiige küljes olev kaamera on küll igati ägeda video teinud :)

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”