Kahtlane müüja?
-
- Toetajaliige
- Postitusi: 7435
- Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
- Tsikkel: Yamaha TDM 850
- Asukoht: Harjumaa, Saue vald
- Tänanud: 2006 korda
- Tänatud: 596 korda
Re: Kahtlane müüja?
Ain kirjutas:urmas66 kirjutas:Ain kirjutas:Spoiler
urmas66 kirjutas:Sama siin. Täna lõppeb minu ratta liiklus poliis ja teen uue siis kui sõitma hakkan. Ühel aastal tegin alles juulis,sest ei saanud oma putitamisi enne valmis.
Kus täpsemalt Sul kindlustusleping sõlmitud on?
Mul on tegelikult igal aastal suvaline olnud ja maakler hoiab kõiki mu asju. Kirjutan talle ja suts aja pärast tuleb poliis.Inimene on väga pika kindlustuses töötamise kogemusega ja tunneb süsteemi. http://www.aadel.ee väga toredad ja alati kätte saadavad tegelased. Tuletavad ka meelde,kui midagi lõppeb,vaja muuta-uuendada jne.Kasutan liikluses alati EI lepingut.
Maakleril ja seltsil ongi vahe. Maakleri nagu Iizi leping ei ole automaatselt pikenev. Kui sõlmid kindlustuse otse kindlustusseltsiga on see automaatselt pikenev ja enne poliisi lõppu pead teada andma et ei soovi mingiks ajaks kindlustada. Ja nii toimib. Kui teada ei anna siis pead edasi kindlustama..
Automaatselt pikeneb JAH leping(ka läbi maakleri või ükskõik kelle),aga ma võtan alati EI lepingu ja siis ei pikene midagi ei otse ega läbi maakleri.Seda saad poliisi tehas ka IIZIZ või kus iganes ise valida.
Mul on otse leping 11 aastat olnud sõiduauto kärul IF-s ja see on ka EI leping,kuid IF saadab ikka jälle uue pakkumise järgnevaks aastaks.Ma siis kinnitan pakkumise ja teen järgmiseks aastaks.Peale maksmist saan poliisi. Tänu sellele kärule olen nüüd IF staažikas klient ja sain naise autole täiskasko+juhi õnnetusjuhtum 29€ kuus.
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.