Kes meil veel sõidavad?

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 253
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas zombi » 07 Nov 2018, 19:45

will111 kirjutas:Ega funi pärast just täna enam ei sõida tõesti :lol: Samas praegu on jälle nii soe, et otseselt rämedalt külmetama küll miski ei hakka. Seda enam kui sõit näiteks vaid linnavahel on. Selline mõnikümmend km maanteed on tõesti ehk pisut ebamugav.
Aga sellest reaktsiooni halvenemise asjast ei saanud küll nüüd aru. Miks see reaktsioon halvenema peaks?

Ahh, sõiduvõtteid tuleb lihtsalt pisut muuta. Kurvis ära gaasi liiga keera, kallutamisega ole pisut tagasihoidlikum, pikivahe on kah abiks ja... kärutab kenasti.
Möödunud aasta niimõnigi kord omk tööle sõites oli ok ilm, aga 13h pärast koju sõites... no nii ok enam ei olnud. Rekord oli -4, vat SEE oli küll krõbe. Aga must jää, lumi... no juhtub. Olen täheldanud, et Tallinn on ikka suur linn suurte kliimaerisustega - kui ühes otsas kena päikseline ilm, siis teises otsas võib vabalt lumi maas olla.
Kuigi, pikalt ei viitsi, eks see paras rulett ole... (crash). Enda jaoks lõpetan hooaja enamvähem siis, kui stabiilselt varustuses nagu keskaegne rüütel pead olema ja talidega tsikli selga vaja venitada, seda hommikustel ja õhtustel tundidel. Ehk siis, kui (stabiilsed) öökülmad saabuvad. Vat siis tõesti aitab ...


Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Mine “Ajaviiteks...”