Kes meil veel sõidavad?


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei, umbes 70/30 linna/maa inimene, terve oma elu olnud. Tallinnas elanud üle 30a

No näiteks täna, kuskil nii 15 paiku vist käisin korra kesklinna poolt männikul puumarketi juures. Mõtlesin, et see peaks olema kiire ots, autosid veel väga tihedalt ei tohiks olla ja sinnapoole üldse nagu varasematest aegadest väga suurt tungi ei ole täheldanud. Reaalsus oli see, et kuskil järve selveri juurest hakkas pihta mingi uimerdamine. Ummikut kui sellist nagu ei olnudki, aga sõidetakse kuskil 35kmh. Lihtsalt...noh, ma ei tea miks, sest lõbus on vist? :D Mul läks ka tsikliga ikkagi natuke aega, et selle päris pika huijarite rivi vahelt läbi painutada ja saaks inimese moodi 60ga (spido järgi) sõitma hakata. Peale väikest tühja kohta oli muidugi varsti järgmine selline kolonn ees. Tagasi tulles täpselt sama teema. Ja noh, ei ole see mingi ummik ka. Lihtsalt ees on tühi tee aga kahes reas tüübid lasevad uhkelt kõrvuti veniva sita kiirusel ja nii istub max 3m pikivahega üksteise pees kinni siis kuskil 20-30 autot kokku.

Järvevanast ma ei hakka rääkima, paar päeva tagasi oli vaja järvelt käia peterburi teel maksimarketi juures. Sinna sai enamvähem, tagasi tulles ummik algas enne tunnelit :D Tunnel juba seisis. Kell oli vist 16.30 :D Aga need on lihtsalt mõned näited, igasuguseid "tsoone" on ju terve linn tegelikult täis. Võta kasvõi laagri juures pärnu maanteel see tee ehitus, õigemini "ehitus". Vist kusagil suve algul pandi seal asi ümbersõidule selle umbes paarisaja meetrise lõigu peal. Pool aastat on möödas ja mida pole siiamaani valmis saadud ja avatud? Seda paarisaja meetrist lõiku, kus endiselt tuleb slaalomit teha ja ahastada juhtide peale, kes 4 järjestikuses 10 kraadises kurvis kiiruse 15 peale langetavad

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”