Politseil eest ära sõitmise teooria.

will111
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 164 korda

Re: Politseil eest ära sõitmise teooria.

Lugemata postitus #31 Postitas will111 » 08 Nov 2018, 20:10

Siin hakkab vist arenema mingi muster...ma olen juba pikki aastaid kahelnud suurema osa eestis koostavate lõputööde vajalikkuses ühiskonnale :D Aga see selleks, Krl võib meil küll spioon olla ja kirjutada oma allkirja "i love doing crimes" aga ega keegi talle siin nagunii üksipulgi kõiki paremaid põgenemistehnikaid lahti ei kirjelda. Samas miks mitte üleüldiselt asjast rääkida? Millal on üldse mõtet hakata üritama ja millal mitte. Äkki mõni loeb ja paneb midagi kõrva taha ning ei hakka siiski lootusetus olukorras lolli mängima tulevikus.

Mac enne kirjutas milline ei ole vist päris õige eest ära sõitmine. Ma ütleks, et selline on see kõige õigem ja kõige suurema edu % eest ära sõitmine. Kokkuvõttes on see kõik reaktsiooni, otsustamine kiiruse ning otsustuskindluse küsimus. Kui sul on see eelis, et sa nägid politseid possibly enne kui nemad sind siis kasuta seda eelist, mõtle ja otsusta kiirelt. Kui sa keerad kuskile ära, enne kui sind jõutakse nö. taga ajama hakata siis ei saa keegi sulle pärast öelda, et sa sõitsid eest ära. Isegi kui sõitsid tupikusse end kinni. Sina juba liigud, nemad alles alustavad liikumist, see on ainuke edumaa, millega saad kindlalt arvestada. Sõida kiiremini kui politsei...hmm, seda järgides neid seljakotte vist peamiselt lendabki :D Tsikli eelis on kiirendus, mitte kiirus! Samuti sõitmine kitsastel teedel, kus autol on vähe eksimisruumi.

Mine “Prügikast”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline