Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Pinlock on kahjuks täiesti kasutu prillikandjate jaoks.. :( Prillid udutavad ikka. Õnneks on juba sisse harjunud see pidev sõiduks visiir kinni, peatus - visiir lahti jne :D



Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas srx »

Prillidega on keeruline jah.
Siis tuleb teha mingi väike elektriline soojendus, mis läbi mingi vooliku sooja õhku prillide peale puhub.
See paneb täitsa mõtlema, et äkki võiks pulli pärast proovida midagi sellist ehitada.

Näiteks mingi selline asi:
https://www.aliexpress.com/item/1-Pcs-A ... 58643.html
Mingi väike ventikas. Mingi kest ümber. Ja mingi vooliku ühendus, mida on võimalik lihtsalt kiivri külge ühendada. Kiivris sees mingi vooliku süsteem, mis jookseb prillide juurde ja jaotab sooja õhu õigesse kohta laiali.

Kogu selle konstruktsiooni saaks panna sadula alla... või seljakotti vms.
Ilmselt on suht ebamugav kasutada.
Aga huvitav oleks ehitada :)


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas andu »

kannan ka prille, külmaga enamasti tõmban prillid ja visiiri seest fairyga üle :bsmile:
need uduvastased pihustatavad asjad miinuskraadidega ei toimi eriti :?

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

srx kirjutas:

Prillidega on keeruline jah.
Siis tuleb teha mingi väike elektriline soojendus, mis läbi mingi vooliku sooja õhku prillide peale puhub.
See paneb täitsa mõtlema, et äkki võiks pulli pärast proovida midagi sellist ehitada.

Näiteks mingi selline asi:
https://www.aliexpress.com/item/1-Pcs-A ... 58643.html
Mingi väike ventikas. Mingi kest ümber. Ja mingi vooliku ühendus, mida on võimalik lihtsalt kiivri külge ühendada. Kiivris sees mingi vooliku süsteem, mis jookseb prillide juurde ja jaotab sooja õhu õigesse kohta laiali.

Kogu selle konstruktsiooni saaks panna sadula alla... või seljakotti vms.
Ilmselt on suht ebamugav kasutada.
Aga huvitav oleks ehitada :)

Krossikiiver ja ventileeritavad mäesuusa prillid:
Pilt

Saadetud kettaga lauatelefonist!


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ttt »

Mul ka hetkel see visiir kinni-visiir lahti meetod :P
Suvel ka vihmaste ilmadega kippus udutama, aga siis ei olnud nii hull. Praegu on küll korra foori taga seistes välja hingates klaasid udused. Proovin fairy trikki :P

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Vedelseebi kiht peale kanda, lasta ära kuivada ja siis kuivalt maha hõõruda töötab minu arvates kõige paremini. Paned 2-3 kihti ja väga hea jääb.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ttt »

yeekim kirjutas: 12 Nov 2018, 13:44
srx kirjutas:

Prillidega on keeruline jah.
Siis tuleb teha mingi väike elektriline soojendus, mis läbi mingi vooliku sooja õhku prillide peale puhub.
See paneb täitsa mõtlema, et äkki võiks pulli pärast proovida midagi sellist ehitada.

Näiteks mingi selline asi:
https://www.aliexpress.com/item/1-Pcs-A ... 58643.html
Mingi väike ventikas. Mingi kest ümber. Ja mingi vooliku ühendus, mida on võimalik lihtsalt kiivri külge ühendada. Kiivris sees mingi vooliku süsteem, mis jookseb prillide juurde ja jaotab sooja õhu õigesse kohta laiali.

Kogu selle konstruktsiooni saaks panna sadula alla... või seljakotti vms.
Ilmselt on suht ebamugav kasutada.
Aga huvitav oleks ehitada :)

Krossikiiver ja ventileeritavad mäesuusa prillid:
Pilt

Kas need mäesuusa prillid peavad kindlasti ventileeritavad olema või piisab ka lihtsalt krossikiiver+krossi/mäesuusa prillid?
Täitsa okei sõita (vaid handguardid ja rutskasoojendus oleks vajalikud), aga no see prillivärk ajab lihtsalt hulluks. Nüüd lisaks visiir kinni/visiir lahti süsteemile on veel vaja foori taga oodates prillid üles lükata :D :D Lühema ootamisega saab lihtsalt hinge kinni hoida :lol: Sõidu ajal ei uduta, visiir enamasti lahti ka.

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

ttt kirjutas: 21 Nov 2018, 21:26

Nüüd lisaks visiir kinni/visiir lahti süsteemile on veel vaja foori taga oodates prillid üles lükata :D :D Lühema ootamisega saab lihtsalt hinge kinni hoida

Huvitav, kas see on dual-sport kiivri võlu, kus kiivri mokk mu enda mokkadest vähe kaugemal, aga seistes lahtise visiiriga mul prillid jäävad puhtaks (kui just mingit uduvihma ei tuiska horisontaalselt)..


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ttt »

ElectroMoto kirjutas: 21 Nov 2018, 21:59
ttt kirjutas: 21 Nov 2018, 21:26

Nüüd lisaks visiir kinni/visiir lahti süsteemile on veel vaja foori taga oodates prillid üles lükata :D :D Lühema ootamisega saab lihtsalt hinge kinni hoida

Huvitav, kas see on dual-sport kiivri võlu, kus kiivri mokk mu enda mokkadest vähe kaugemal, aga seistes lahtise visiiriga mul prillid jäävad puhtaks (kui just mingit uduvihma ei tuiska horisontaalselt)..

See võib olla küll.. ma hingan oma prillid lihtsalt uduseks. Peaks vist lihtsalt proovima kuidas oleks teistsuguse kiivriga..

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

ttt kirjutas: 22 Nov 2018, 01:20
ElectroMoto kirjutas: 21 Nov 2018, 21:59
ttt kirjutas: 21 Nov 2018, 21:26

Nüüd lisaks visiir kinni/visiir lahti süsteemile on veel vaja foori taga oodates prillid üles lükata :D :D Lühema ootamisega saab lihtsalt hinge kinni hoida

Huvitav, kas see on dual-sport kiivri võlu, kus kiivri mokk mu enda mokkadest vähe kaugemal, aga seistes lahtise visiiriga mul prillid jäävad puhtaks (kui just mingit uduvihma ei tuiska horisontaalselt)..

See võib olla küll.. ma hingan oma prillid lihtsalt uduseks. Peaks vist lihtsalt proovima kuidas oleks teistsuguse kiivriga..

Lihtsam läätseid kanda poleks? Mu enda jaoks oli kunagi suur argument, miks opiga prillidest vabaneda just kiivri kandmine.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

[mention]ranel[/mention]
Njah.. see läbikäidud tee. Üle 10 aasta tagasi sai op tehtud ja nüüd on ikka väike miinus tagasi tulnud. Ja tänu opile on silma kuju muutunud ja läätsed enam silmas ei seisa..
(Aga rahul olen ikkagi. Parem -1.0 kui -5.0)


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ttt »

Millalgi on plaanis küll, aga hetkel ajutise lahendusena oleks odavam mingi kasutatud krossikiiver+prillid soetada kui see toimib :P

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul ei ole õrna aimugi, mismoodi need tavaprillid seal sees asja üht- või teistpidi mõjutavad, aga tavalised krossiprillid püsivad mul talvel hästi puhtad, sest hiljemalt 30 minutit pärast starti on nad kukla peale keeratud :lol:

Tänavuseks hooajaks ostsin topeltklaasiga prillid, kuna külma pole olnud siis lõplikku hinnangut veel ei tea, aga siiamaani pole neid seestpoolt veel uduseks saanud. Kohapeal ähkides tuleb küll väljapoole udu, aga see kaob sealt sõites ning kui sõiduisu miskipärast kohe ei ole, siis seda on kerge ära pühkida.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Daamid ja härjad, kes veel ilmast sõidumõnu leiavad, müts maha teie ees... mina lihtsalt mölisen siin ja poen vabanduse taha, et kindlustus läbi ja enne kevadet ei viitsi uut teha. Kunagi aga lõpetasin isegi tihti esimese lumega.
Tegelikult tahaks siin ühele tegelaselele vaikselt (togi) ja nii moka otsast mainida, et udustest prillides saaks jube hea teema :-||| (splittida) :wink: .
Krt, pole elusees neid lõustu nii palju ühes lauses kasutanud.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

ttt kirjutas: 22 Nov 2018, 16:33

Millalgi on plaanis küll, aga hetkel ajutise lahendusena oleks odavam mingi kasutatud krossikiiver+prillid soetada kui see toimib :P

Külasta airsofti/paintballiga tegeleid poode/asutusi. Neil on üldjuhul päris head antifog kraami pakkuda.

Relvad.ee ja Airsoftgo on märksõna mida tasub otsida.

Vaesemad inimesed kasutavad fairy/seebiveelahust või hõõruvad vedelseebi pinnale ning hõõruvad kuivanud seebi kuiva lapiga maha.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ttt »

Tänud vihjete eest! Prillide udutamine väärib eraldi teemat küll.
Seebi/fairyvärk mul ei toiminud, samuti ei toiminud mingi antifog geel prillipoest. Vb on tõesti mingit kangemat kraami või ka neid uduvastaseid kilesid võiks proovida.
Hetkel lahtise visiiriga on muidugi see eelis ka et kui udu tekib, läheb see kohe ära. Lihtsalt kogu aeg tuleb sõita, seisma jääda ja samal ajal hingata ei tohi :D Kiiremal otsal kannatas isegi visiiri ette tõmmata, kiivri vent piisavalt hea. Muidugi jah läätsed võiks ka tegelt ära proovida :P Siis lisandub hommikul riietumisrutiini veel läätsede silma toppimine..

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas bitter »

ttt kirjutas: 21 Nov 2018, 21:26

Kas need mäesuusa prillid peavad kindlasti ventileeritavad olema või piisab ka lihtsalt krossikiiver+krossi/mäesuusa prillid?

Ma optilisi prille ei kanna, räägin praegu krossi/suusa prillide klaasi udutamisest! Kui vahetad mx-prilliklaasi topeltklaasi vastu (tavaklaasist 10€ kallim valdavalt) siis see minu käes küll uduseks ei lähe. (Inimesed higistavad erinevalt.) Olen aastaid kasutanud sama paari (topeltklaasiga) prille aastaringi, nii tsikli seljas kui suusamäel. Väga rahul. Suusatades on olud keerulisemad, paigal passimist, märga lund jne rohkem kui tsiklisõidul. Ehk kui juba mäel on ok siis ratta seljas seda enam. Mäesuusaprille ostes on minu hinnangul suur võimalus mingite "fashion item"-ite otsa sattuda. Minu valik on iga kell mõne asjaliku tootja krossiprillid ja külmaks ajaks vahetan topeltklaasile. (Elu näitab, et singlile tagasi vahetada ei viitsi 8) ).


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas andu »

katsetan lähiajal optiliste prillide uduvastased kattekiled ära siis jagan kogemusi, tartu vahel sõites täna fairy trikk toimis ilusti ning ei pidanud prillide ja visiiri pärast muretsema aga tahaks veidi püsivamat lahendust

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

ttt kirjutas: 22 Nov 2018, 23:34

Tänud vihjete eest! Prillide udutamine väärib eraldi teemat küll.
Seebi/fairyvärk mul ei toiminud, samuti ei toiminud mingi antifog geel prillipoest. Vb on tõesti mingit kangemat kraami või ka neid uduvastaseid kilesid võiks proovida.
Hetkel lahtise visiiriga on muidugi see eelis ka et kui udu tekib, läheb see kohe ära. Lihtsalt kogu aeg tuleb sõita, seisma jääda ja samal ajal hingata ei tohi :D Kiiremal otsal kannatas isegi visiiri ette tõmmata, kiivri vent piisavalt hea. Muidugi jah läätsed võiks ka tegelt ära proovida :P Siis lisandub hommikul riietumisrutiini veel läätsede silma toppimine..

Kas sa ikka õigele poole kihi kandsid?
Kiht tuleb sissepoole kanda.
Pakettklaasid on parem lahendus. Kõige parem on siiski ventileerivad kaitseprillid.

Manused
IMG_20181123_174322.jpg
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kasutan selliseid Würthi prille nagu alumisel pildil näha.Proovisin üle hulga aja eelmine aasta kuidas mäesuuskadega üle 25-aasta sõita on-nagu rattasõit -meelest ei lähe.Otsisin siis poest prille aga kuna ise juba tükimat aga ilma optikata läbi ei saa siis mõtlesin lähen kaen kuhugi suusapoodi.Nigu hinnasilti nägin siis jooksin selg ees poest välja.Alla 159 rutsi polnud ühtegi paari.Võtsin töö juurest ülal nimetatud prillid kaasa ja mäele.Imelugu,prillid mahtusid alla ka eraldi otsa topitavate päikese kaitsetega.ja veel imelikum et ei läinud uduseks mitte üks neist kuigi higistatud sai kõvasti.Ning ka erilist nö.tuuletõmbust ei täheldanud.Niiet minu poolest võivad peened Uvexid ja muud säärased endale nende hinndadega....istuda.Kas sellest jutust nüüd tsikklisõidu juures abi oli aga omale tundub et need topeltklaasidega asjade ostmine mõtekas pole kui need räme kallid on.Kunagi ammu,eelmise riigikorra ajal olid mul topeltklaasidega uvexid küll aga ei mäleta et need nihukest roppu raha maksid nagu praegu.
http://www.wuerth.ee/kataloog/1202/

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Pezzi
Postitusi: 278
Liitunud: 18 Mai 2008, 20:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas Pezzi »

Läätsede kohta olen kuulnud (võibolla on kuulujutt, endal kogemus puudub) et nad pidavat silma pinda kuidagi vigastama nii et kui peaks hiljem opi mõte tekkima, siis ei pruugi see enam võimalik olla.
Tegelikult on läätsed saatanast. Mul on kaks korda nii läinud, et varsti pärast seda kui naine endale läätsed hankis, tuli mul uut naist otsima hakata. Ei soovita... :nono:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas will111 »

See ei olnudki siis puhas kokkusattumus, mul on ka korra nii läinud :D

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas Black »

Mida vähem nad näevad, seda parem jah.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas bitter »

franz125 kirjutas: 23 Nov 2018, 19:05

kaen kuhugi suusapoodi.Nigu hinnasilti nägin siis jooksin selg ees poest välja.Alla 159 rutsi polnud ühtegi paari.Võtsin töö juurest ülal nimetatud prillid kaasa ja mäele.Imelugu,prillid mahtusid alla ka eraldi otsa topitavate päikese kaitsetega.ja veel imelikum et ei läinud uduseks mitte üks neist kuigi higistatud sai kõvasti.Ning ka erilist nö.tuuletõmbust ei täheldanud.Niiet minu poolest võivad peened Uvexid ja muud säärased endale nende hinndadega....istuda.Kas sellest jutust nüüd tsikklisõidu juures abi oli aga omale tundub et need topeltklaasidega asjade ostmine mõtekas pole kui need räme kallid on.

Suvel veetsin poes umbes tunni, proovisin oma 10 paari mx-prille. Vahemikus 30-200 euroopa rubla. Kōige paremini sobis Oakley Proven, 55.- Mis Würthi prillid maksavad?

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Üks kord proovida pole see, mis pidevalt kasutada. 2-3x kasutamist kestavad uued kaitseprillid tavaliselt hästi. Eriti need, mis reklaamivad antifog. Ju millegiga on tehasest neid klaase töödeldud.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Käisin mäel mingi 5x.Selleks et need kaitsekad udutama hakkavad olin ma pmst valmis aga üllatus oligi see et optilised selged püsisid.Mis maksavad ei tea.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


maamats
Postitusi: 32
Liitunud: 22 Apr 2009, 17:26
Tsikkel: Aprilia
Tänatud: 2 korda

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas maamats »

Kas saanisõiduks mõeldud soojendusega prillid/kiivrid/visiirid ei tasu proovimist?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Prillid udused? Mõtteid, ettepanekuid?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

maamats kirjutas: 24 Nov 2018, 15:12

Kas saanisõiduks mõeldud soojendusega prillid/kiivrid/visiirid ei tasu proovimist?

Kui on topeltklaasiga prillid, siis puudb igasugune vajadus soojenduse järgi

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”