Offtopic: Talvel saab auto klaaside jäätumist edukalt vältida → Offtopic: Talvel saab auto klaaside jäätumist edukalt vältida


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Offtopic: Talvel saab auto klaaside jäätumist edukalt vältida

Lugemata postitus Postitas will111 »

" ärge tassige lund salongi" mis ma peaksin iga kord enne autosse sisenemist panema ukse ees jalatsi vahetus mati peal vahetusjalatsid jalga ja tuldud jalatsid mingisugusesse õhutihedasse kilekotti pakkima või? :D kes see viitsib sellise juraga tegeleda. paratamatult mingi kodus lund salongi kandud kui eriline analist ei ole.

auto salong ei ole perfektselt väliskeskkonnast sealed off kapsel. õhk liigub mingil määral nii ehk naa, ja koos sellega ka niiskus. ma ei rääkinud sellest, et auto klaasid a'la igal hommikul seest täielikult jääs on, paksu kihiga kaetud vms. Ma räägin sellest, et teatud juhtudel (eelkõige siis kui tempid kõiguvad 0 ümber üles ja allapoole ning õhuniiskus on suur) tekib eelkõige esiklaasile, ilmselt selle asendi tõttu võrreldes ülejäänud auto klaasidega, selline hästi õhuke veeaurust moodustunud udukiht ja kui nüüd temp juhtub kiiresti paar kraadi kukkuma ning kenasti alla nulli minema siis järgmine kord autosse istudes on kiht seal jäätunud ning lihtsalt kummilapatsiga üle tõmmates enam ära ei eraldu



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”