Rumalad või segased küsimused jms


will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

tean jah, et on lahatud, mind huvitas üldse mitte ükski konkreetne plats ega nende konkreetne tegevus või tegevusetus. lihtsalt seesama komisjoni otsuse mõte ja tagajärg...aga nagu simp kirjutaski eespool siis eks ta ongi selline esimene hoiatus põhimõtteliselt. edasi võib siis juba kas viitsida hakata tegelema asjaga kohtu kaudu või mitte. puht statistiliselt muidugi olekski huvitav teada kui paljud on siis kohtu kaudu nõudma hakanud ja kas lahendused on ikkagi alati tarbija kasuks või on ka teistpidiseid. eks ühe labidaga lüües ilmselt ongi tarbijal enamasti õigus nende asjade puhul, aga ma pole kindel, kas nüüd just 100% ja alati.
seoses sellega tuleb alati meelde omaenda üks automüük, kus müüsin põhimõtteliselt minule pärandusena jäänud vara..ehk autot, mille täpsest seisukorrast mul ei olnud aimugi ning sedasi ka ütlesin. Auto sõitis, vahetasin enne müüki küünlad kuna varasemalt mootor turtsus. Kahjuks olin ise täiesti loll ja müüsin ka "järelmaksuga". Mõned nädalad hiljem nägin autot kuna mul oli ostjaga ühine tuttav. Kuulsin, et mingi rihm teeb väga imelikku häält ja ütlesin tüübile, et kuule mine lase kuskil üle vaadata. Selleks ajaks oli juba ka oma 4k läbisõitu peale tehtud :D Tüüp ütles, et ah ei ole probleemi sõidab küll. Veel nädal hiljem toodi mulle auto tagasi ja öeldi, et müüsin risu ning rohkem raha ei maksta. Vot siis auto järelmaks24 :D

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”