Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Raskejuhus
Postitusi: 73
Liitunud: 15 Sept 2015, 15:24
Tsikkel: Suzuki dr750
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 3 korda

Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Raskejuhus »

Hoi. Aru ei taipa miks peaks See avamine alati nn suve pealinnas Pärnu toimuma?! Oleks eest vedajaid siis võiks näiteks selle avamise ju iga aasta eri linnas teha kuna on ju teisigi mc kes sooviks end tutvustada ja samas krabisevat tasku kühveldada!! Minu arvates hea idee.!



Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Krl »

No aga korraldage kus tahate. See ju tavaline kommertsüritus, mitte riiklik tellimus.
Võite kasvõi iga aasta teha igas Eesti linnas korraga.

Lõpuks klient valib niikuinii, kuhu ta läheb.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Keegi ei keela sul ette võtmast ja tegelikult oleks tervitatv. Ennastki on ära tüüdanud see Pärnu ja Pärnu ja Pärnu. Alguses käisin usinalt aga viimastel aastetel pole enam huvi tundnud. Väga äga oleks, kui erinevatel aastatel oleks erinevates kohtades. Ka väiksemates. Miks mitte näiteks Rakvere või Paide või Jõhvi. Nii nagu võidupüha paraad liigub linnast linna. Aga alustada tuleb juba täna, sest Pärnakad on tulevase aasta avaparaadi välja kuulutanud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Black »

Ja nagu kommertsürituste puhul ikka - konkurents paneb asjad paika. Sa ei saa paraku ette kirjutada, et pärnakad seekord ei korralda ja keegi seekord sinna ei lähe. Saad aastaks-paariks killustatud turu pärast võitluse ja lõpuks paneb nõrgem pillid kotti.

Edit: panin alles nüüd teema algataja profiilis olevat asukohta tähele. Et polegi omakasupüüdlikke ajendeid, lihtsalt kopp ees kodulinnas toimuvast üritusest - pole põhjust kaugemale sõita? :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No nii väikse seltskonna jagamine turu situatsioonis ürituse korraldamisel, oleks vist enesetapp mõlemale üritusele. Meie pisikese riigi ja veel pisema motoseltskonna puhul saab toimida ainult koostöö. Ehk praegune tegija saab seda asja ka mujale eksportida,kuid selleks peab olema publiku soov ja tegija tahe teha koostööd teiste linnade korraldajatega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Hooaja avamine, kui üritus, pole kopiraidiga kaitstud eraüritus ega ka riiklikult paika pandud püha. Seda võib kasvõi üksi Narvas teha. Iseasi, kas keegi viitsib sinuga seal liituda. Praegusel juhul on Pärnus kõige organiseerunum punt ja seetõttu käib seal ka kõige rohkem rahvast. Kui aga soovid, siis 2019a biker.ee hooaja avamine on 13 aprill Tallinnas, Nõmmel, kell 12. Ma tulen.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Piipz kirjutas: 25 Nov 2018, 10:56
Spoiler

Hooaja avamine, kui üritus, pole kopiraidiga kaitstud eraüritus ega ka riiklikult paika pandud püha. Seda võib kasvõi üksi Narvas teha. Iseasi, kas keegi viitsib sinuga seal liituda. Praegusel juhul on Pärnus kõige organiseerunum punt ja seetõttu käib seal ka kõige rohkem rahvast. Kui aga soovid, siis 2019a biker.ee hooaja avamine on 13 aprill Tallinnas, Nõmmel, kell 12. Ma tulen.

Selleks ajaks on noad teravad ja liha lahti lõigatud :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Piipz kirjutas: 25 Nov 2018, 10:56
Spoiler

Hooaja avamine, kui üritus, pole kopiraidiga kaitstud eraüritus ega ka riiklikult paika pandud püha. Seda võib kasvõi üksi Narvas teha. Iseasi, kas keegi viitsib sinuga seal liituda. Praegusel juhul on Pärnus kõige organiseerunum punt ja seetõttu käib seal ka kõige rohkem rahvast. Kui aga soovid, siis 2019a biker.ee hooaja avamine on 13 aprill Tallinnas, Nõmmel, kell 12. Ma tulen.

Mina küll soovin ja olen platsis.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tartus on ka täitsa MC39 poolt korraldatud hooaja avamised ja lõpetamised. Sisult sarnane, vähem kommertsi.

https://m.postimees.ee/section/395/6422963

Pealegi kui ma ei eksi, siis Pärnus avamise/lõpetamise üritusi korraldab ju Pärnu motoklubi. Nii et Pärnu suht loogiline toimumise asukoht. Kolmas punkt on see, et reaalselt Eestis on enamvähem vaid 3 linna, mille taristu on piisav selle rahvamassi jaoks. Tallinn, Tartu ja Pärnu.

Aga noh minu arvates on neid hooaja avamisi ja lõpetamise nii palju erinevates asukohtades, et kõige suurema hooaja avamise ja lõpetamise üritus Pärnus küll ei torgi.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Olen kuulnud, et tegijamad ratturid üldse ei käi nendel avamistel ja lõpetamistel, sest see on liiga meinstriim PÄRISratturite jaoks. Toimugu see siis kustahes.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Krl kirjutas: 25 Nov 2018, 13:13

Olen kuulnud, et tegijamad ratturid üldse ei käi nendel avamistel ja lõpetamistel, sest see on liiga meinstriim PÄRISratturite jaoks. Toimugu see siis kustahes.

TEGIJA rattur ei hakka nii lühikese sõiduperioodi pärast, nagu seda on Eesti suvi, tsiklit üldse garagest väljagi ajama. :bsmile:

Kasutaja avatar

Sepp1
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Sept 2011, 20:28
Tsikkel: Harley-Davidson
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Sepp1 »

Kevadel hakkavad avamised, enamvähem kõik klubid korraldavad oma avamise mine kuhu tahad :) siis teeb keegi esimese lõpetamise ja siis kõik kes tegid avamise teevad ka lõpetamise! kokkuvõte...nii avamisi kui lõpetamisi peaks jaguma kõigile ja kõikjale mine lihtsalt kohale! Kellel kodumaistest väheks jääb, käib veel piiri taga.

Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Võtaks koordinaalselt teise suuna ja alustaks kevadet Narvast.

Kui poliitikud kipuvad sinna enne valimisi, siis meie saaks näidata, et hoolime kogu Eestist ka peale valimisi. :mrgreen: :bsmile:

Sealt võiks paraad kulgeda Sõrve tippu :D Tallinna sadam saaks kreepsu (lehnaudarapõletiku) 3000 tsilliinimese peale kai ääres.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas pühak »

Narvakatel kevadeks hooaeg juba poole peal. Mu sugulane on juba mitu aastat veebruaris käinud nende juures vanade tsiklite talverallil.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

pühak kirjutas: 25 Nov 2018, 19:28
Spoiler

Narvakatel kevadeks hooaeg juba poole peal. Mu sugulane on juba mitu aastat veebruaris käinud nende juures vanade tsiklite talverallil.

See aasta tuleb talveralli Elvas

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ardilla kirjutas: 25 Nov 2018, 19:16
Spoiler

Võtaks koordinaalselt teise suuna ja alustaks kevadet Narvast.

Kui poliitikud kipuvad sinna enne valimisi, siis meie saaks näidata, et hoolime kogu Eestist ka peale valimisi. :mrgreen: :bsmile:

Sealt võiks paraad kulgeda Sõrve tippu :D Tallinna sadam saaks kreepsu (lehnaudarapõletiku) 3000 tsilliinimese peale kai ääres.

Jaa, Narvast Tallinna kaudu Sõrve; kai äärde kogunetakse ikka Virtsu ja pärast Kuivastu sadamas ning Pärnu-Tartu kaudu Narva tagasi. Niipidi selleks, et Tallinna rahvas enne lõppu ära ei vajuks. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Eks valikukriteeriumiks on ikkagi ka see, et kuhu Tallinna inimestel huvitav sõita oleks.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas: 25 Nov 2018, 11:13
Piipz kirjutas: 25 Nov 2018, 10:56
Spoiler

Hooaja avamine, kui üritus, pole kopiraidiga kaitstud eraüritus ega ka riiklikult paika pandud püha. Seda võib kasvõi üksi Narvas teha. Iseasi, kas keegi viitsib sinuga seal liituda. Praegusel juhul on Pärnus kõige organiseerunum punt ja seetõttu käib seal ka kõige rohkem rahvast. Kui aga soovid, siis 2019a biker.ee hooaja avamine on 13 aprill Tallinnas, Nõmmel, kell 12. Ma tulen.

Mina küll soovin ja olen platsis.

Paneme lukku, ma kah kohal (aga keegi võiks 2 nädalat enne meeldetuletuse postitada :) )

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

renx
Postitusi: 176
Liitunud: 25 Mai 2012, 19:48
Tsikkel: Husaberg
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas renx »

Kohalik aga käinud ainult 2 korda selle 6 aasta jooksul mis tsiklit omanud olen. Korra avamisel ja lõpetamisel vist. Iga aasta on täpselt samadel päevadel muud ja huvitavamad üritused/võistlused, et pole võimalik üldse sattuda sinna.
Tänu sellele kestab hooaeg aastaringselt ka. :D

Uus asukoht oleks värskendav küll sellisele üritusele.

XT600->XT660Z Tenere->KTM 690->Beta 250RR->Husaberg TE250->DR650->XT660R
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Päris omapärane arutelu 8)

Ma ise jäin sama asja mõtlema, et iga tegelane valib ise ürituse, mille alusel ta oma hooaja alustab ja/või lõpetab, kui nii oluline on seda just mõne "kampaania" raames teha. Eks neid avamisi/sulgemisi on olnud suuremaid, kui pisemaid - näiteks pealinnas ka mõne pubi korraldatud (omaaegne Bikers, Kapten Flint jne). Siis oli Tartu hooaja avamine, Annimatsi ja kuhi teisi, pisemaid.
Praegu neid kõikvõimalike avamisi ja sulgemisi, suuremaid ja pisemaid ilmselt kordades rohkem veel, et igaüks saab kasvõi 5x järjest hooaega alustada ja/või lõpetada. Kui mingil põhjusel ükski neist ei sobi, saab alati ise korraldada miskit sobival ajal ja kohas - oma kamp kokku, kuulutad selle pooletunnise ühissõidu ja hilisema õllejoomise, järjekordseks ametlikuks avamiseks/lõpetamiseks, ning probleem lahendatud :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Hooaja avamist on ka Tartus korraldatud.
http://www.tartuekspress.ee/index.php?p ... 521&type=2

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Seda kirjutasingi, et Tartus ka, aga ei leidnud kohe pädevat linki juurde :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Erci »

Pea igal aastal toimub motohooaja avamine ka Tartus. Sel aastal oli kõigile avatud üritus "Motohooaja Avamine 2018". Selle peakorraldajaks oli MC39 ja toimus see 28.04.2018. Ilmselt toimub 2019 ka. Tere tulemast!

___________________________
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Krl »

See hooaja avamise nimetus on ise juba natuke probleemne. 95%`il on pohhui, mis nime selline kogunemine kannab, aga iga aasta on mingi hulk häälekaid jonnipunne, kellele käib julmalt au pihta, et "keegi neile dikteerib, millal hooaega alustada bljätt!"

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Seda ma isegi imestasin, et viimastel aegadel on neid "naljamehi" nii väheks jäänud, kes käivad igal pool seletamas, et kui "Hooaja lõpetamine" läbi on, et kas nüüd keelatakse neil sõitmine ära. Ei, nemad sõidavad edasi - tehke järgi :wack:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Mu lemmikud on hoopis need vennad, kes keset detsembrit või jaanuarit oma beigi garaazist kusagile lörtsipasa sisse lükkavad, siis pilti teevad ja teatavad et "Hooaeg pole veel läbi!"

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas AzA »

Hooaja avamine on misasi?
Olgem nüüd ausad, saab kuhugi minna ja veits pidu panna ning ringi tillerdada. See peabki väikses kohas olema, sest 2 tänavavahet sõita on nüri.
Samas enamvähem taristu ja auraga.
Pärnu on ideaalne, mis siis, et ise pärnakana juba keskeltläbi 7 aastat sõidan rohkem kaupa vaatama ja sõpradega grillin aias ... võiks ka mujal olla, läheks kah avastama.
Kiluvargad aitavad hädast välja :bsmile:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 900
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Just-just :) Ühes kõrtsis on selle pihta hea silt: "Ega õlle joomiseks pea janu olema, ega viina võtmiseks pea põhjust olema".

Samas, kui ikka mingi aktsioon ka taustal käib, siis kodus pärast moorile hea seletada, et ega ma ise ei tahtnud ju tilkagi võtta, aga näed kurat, avati hooaeg ja pudel korraga, ning siis mingi traditsioon vms... :ner:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Ma hääletaks ka Narva poolt

Tallinnast sinna sõit üle Juminda ja läbi Narva-Jõesuu on lihtsalt palju parem, kui Pärnu :D

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Moto hooaja avamine näiteks Tartus!

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Maaks kirjutas: 26 Nov 2018, 12:52
Macintosh kirjutas: 25 Nov 2018, 11:13
Piipz kirjutas: 25 Nov 2018, 10:56
Spoiler

Hooaja avamine, kui üritus, pole kopiraidiga kaitstud eraüritus ega ka riiklikult paika pandud püha. Seda võib kasvõi üksi Narvas teha. Iseasi, kas keegi viitsib sinuga seal liituda. Praegusel juhul on Pärnus kõige organiseerunum punt ja seetõttu käib seal ka kõige rohkem rahvast. Kui aga soovid, siis 2019a biker.ee hooaja avamine on 13 aprill Tallinnas, Nõmmel, kell 12. Ma tulen.

Mina küll soovin ja olen platsis.

Paneme lukku, ma kah kohal (aga keegi võiks 2 nädalat enne meeldetuletuse postitada :) )

Nii, meeldetuletust keegi ikkagi ei saatnud, aga kindlustuslepingut sõlmides panin ta igaks juhuks 13.-st kehtima :lol:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”