Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Jesper kirjutas: 27 Nov 2018, 22:42

Variant B, LC4 lihtsalt ongi sellise hinnaga ratas. Vaata Rootsist, Soomest, Saksast või kustiganes, 2500€ peab ikka taskus olema. 3,6k variant on koos supermoto kolaga, iseasi kas see nüüd just tuhandet väärt on, aga pole päris õunad-õuntega võrdlus.

Ma väga selle väitega nüüd nõustuda ei saa, et LC4 ongi sellise hinnaga ratas. Kui sa ütled, et 2005/3600€ on iga senti väärt siis palun põhjenda seda. See, et kõik sellist hinda küsivad pole argument. Sama vana Husqvarna TE610 saab 1K jagu soodsamalt kätte, mis minu silmis kõlab juba mõistlikuna. On siis Husqvarna 1K jagu viletsam? Muuseas, kiikasin Rootsi ja Saksa hindu, esimesed küsivad märkimisväärselt vähem ja viimased umbes samas klassis mis meil siin.

Ääremärkusena olgu õeldud, et ma müüsin oma eelmise masina kallimalt, kui ma ta ise 4 aastat enne seda ostsin. Tundus päris jabur. Nad ei lähe aja jooksul paremaks. Kusjuures minu masina hind oli müügi hetkel enam vähem soodsaim turul.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”