Aitäh!

Kasutaja avatar

sarikas
Postitusi: 111
Liitunud: 23 Nov 2007, 17:40
Tsikkel: GSA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas sarikas »

Macintosh kirjutas: 28 Nov 2018, 13:54

@sarikas mis ägeda vidina sa endale siis said?

Ma sain pildil oleva parempoolse 87 aasta K100RT, millele keegi hea inimene on LT varustuse külge kruvinud. 3 kohvrit, säilinud on pea-aegu originaalsena kui välja arvata vanahärra tuuning esiklaasile. Eriti tegi meele heaks töötav originaalne BMW kassett-magnetofon. Rattaga oli kaasas kõik, mis seal tehases kaasa anti, lisaks isegi 12V BMW originaalne kandelamp. Ratta omanik oli siit ilmast lahkunud, kuid ratas on valmis kohe sõitu minekuks, erinevatest panipaikadest tuli välja nii kiivrihooldus vahendeid, saksamaal nõutav helkurvest kui habemeajamiskomplekt, hambahari ja muu hügieeniks vajalik. Eraisikult saab alati ratta paremas komplektsuses kui edasimüüjalt (mitte, et ilma kellegi vana hambaharjata ma jätaks ratta ostmata aga saate aru, mida ma mõtlen), kuid arusaadavatel põhjustel pole nad väga optimistlikud Ida-Eurooplastega suhtlema. Tänu Christophile on see aparaat mul garaazis ootamas kuiva asfalti, et lülitada Sõnajalgade kassett magnetofoni, millel on lisaks muudele võimalustele ka Auto-Revers (nooremad kasutajad googeldage, see polnud aastal 87 veel nii tavaline) ning laulu "Tulge kõik" saatel põriseda läbi kevadise Tartu linna.

Ma olen väga rahul.

VN800 ´95 -> XVS1100 ´05 -> ZX-6R ´99 -> CBR600 F4 ´00 -> R1150GS ´02 -> CBR1100 XX ´96 -> XTZ750 ´91 -> R1200GS '05 -> R1200GSA '12

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”