Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 902
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: R1200GS Rally
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 52 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas KIBU » 05 Dets 2018, 22:20

Tort kirjutas:
05 Dets 2018, 17:46
Tänud kaasa elamast! Vahe pole katastroofiline sesmõttes, et kui ülejäänud toad on ca 24, siis see magamistuba on 23. Projekteerimisviga ei kahtlusta. Mingeid tohutuid erisusi ei teki kunagi.

Mitu ringi üldse tavaline kraan on umbes äärest äärde? Ma nii vähe keerasin ka ja nüüd tean, et punast vähe rohkem lahti ja siis tagasivoolu ka natuke. Ducatuga peaks muidugi kunagi jõulunapsu sellegipoolest tegema 👌
ühe kraadist vahet ilmselt "pe...ga" ei tunne seega pole tähtis tõesti. a sa keera kraan kinni ja loe keerud ära. siis täitsa lahti ja loed jälle keerud ära. siis saad täpselt teada kuidas sinul konkreetse kraaniga lood on. pärast uuesti kinni ja sama arv keerde lahti kui esimesel korral kinni keerasid ja ongi samas punktis tagasi aga infot nagu jõge. :) ja kui sul tagasivool on "korkidega" nagu enamasti on ehk et kork pressib tihvti siis keera need täitsa lahti, ja vooluhulka reguleerid vaid pealejooksu kraaniga. kui tihvtid/korgid tagasijooksul siis neid on soovitatav kord aastas liigutada et kinni ei paakuks. keerad korgi maha ja vajutad tihvti alla korra.


5248653

Mine “Ajaviiteks...”