Tööriistade laenamine

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 14:48
mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 14:09

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

#%¤##¤# ja muud roppused! mx77Jutt õige, sisemist hoitakse kinni. Õpin oma lollusest ja avalikust häbipostist! :oops:

Esiteks on antud küsimuse raames täiesti kama kumb neist vabalt ringi käib ja kumb telje peal istub. Oluline on, et selleks on vaja tööriista (või kui kahju pole siis kruvikat). Miks peaks kedagi sel teemal häbistatama on mulle arusaaamtu. Kas sa paned ka iga kord sõbrale jalaga munadesse, kui ta end vestluse käigus valesti väljendab või mõne tehnilise asjaoluga eksib? Tundub see sulle normaalne? Mulle küll mitte. mx77 sündis ilmselt mototöökojas ja omandas terminid ning töövõtted koos emapiimaga. Supermänide värk, supermänid on lihtsurelikest ikka kõvasti paremad. Meil siin on siin suures osas lihtsurelikud, kelle hobiks on mootorrattad. Mõned on vinged ( [mention]rasmus[/mention], [mention]ducatu[/mention] jpt.) ja mõned üsna algajad mehhaanikud (näiteks sina ja mina) ja mõned osakvad lihtsalt sitasti öelda.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”